• Informacje na temat:

  polski aktor w hollywood

Artykuły na temat: polski aktor w hollywood
 • Wyruszy na podbój Hollywood!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", ma przed sobą kilka bardzo pracowitych miesięcy. 18-letni aktor już w maju zdawać będzie maturę, do której chce się naprawdę dobrze przygotować. A po egzaminach zamierza... wyjechać z Polski!

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • "Ranczo": Bartłomiej Kasprzykowski chce być aktorem... międzynarodowym!

  Bartłomiej Kasprzykowski, czyli ksiądz Robert z "Rancza", stoi u progu światowej kariery! Aktor już na początku przyszłego roku zagra w międzynarodowej produkcji, do której zdjęcia kręcone będą m.in. w Londynie...

 • Al Pacino nie przyjedzie do Polski

  Hollywoodzki aktor Al Pacino miał przyjechać do Warszawy 22 września, jednak gwiazdor nie pojawi się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

 • "Na noże": Piotr Stramowski wyruszy na podbój Hollywood?

  Piotr Stramowski, czyli Dariusz Zimoląg z "Na noże", nie kryje, że marzy o karierze międzynarodowej. - Bardzo chciałbym zagrać w Hollywood - mówi i dodaje: - Wierzę, że tak będzie.

 • Objawienie kina niezależnego w Hollywood

  Przewrotna, opowiedziana w komediowym tonie historia przeżywającego kryzys małżeństwa - "Czworo do pary", na naszych ekranach pojawi się 3 października. Jej gwiazdą, obok Elisabeth Moss (seriale "Mad Men" i "Tajemnice Laketop") jest Mark Duplass, wpływowy twórca kina niezależnego, mający na koncie jako aktor i producent takie tytuły jak "The Puffy Chair" i "Cyrus".

 • Weronika Rosati poluje na facetów z Hollywood?

  ...dla faceta. Żartuje nawet wśród znajomych, że jej kolejny mężczyzna musi być z Hollywood" - zdradza informator tabloidu. W takich sprawach Weronika powinna zachować rozwagę. Nasza inna polska aktorka(...)Nie da się ukryć, że aktorkę ciągnie do Stanów. Wciąż ma nadzieję, że uda jej się zagrać tam w znaczącym filmie, który zrobi z niej światowej sławy gwiazdę. Do tej pory Rosati zagrała kilka...

 • "Nie-winne pogawędki": Stanley Tucci gawędzi z gwiazdami Hollywood

  Steve Buscemi, Julianne Moore, Jennifer Coolidge i Nathan Lane - oto jedynie część gwiazd z talk show "Nie-winne pogawędki", który będzie można obejrzeć od 14 stycznia w Kuchni+, autorskim kanale platformy nc+. Będzie to polska premiera telewizyjna.

 • Małgorzata Kożuchowska "wyrusza na podbój Hollywood"

  ...44-latka pracuje w Łodzi na planie filmu o międzynarodowym rozmachu - "Music, War And Love". W obsadzie obrazu znajdują się znani aktorzy światowego kina: Stellan Skarsgård (ulubiony aktor Larsa Von(...) w Nowym Yorku, będzie prezentowany międzynarodowej publiczności. "Niewykluczone, że na Małgosię zwrócą uwagę zagraniczni agenci gwiazd" - zdradza "Na Żywo" jej znajoma. Póki co, aktorka jest...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.