• Informacje na temat:

  polski aktor w metrze

Artykuły na temat: polski aktor w metrze
 • Edyta Olszówka nie może zapomnieć tego, co zobaczyła w metrze

  ...polskie kino wreszcie zacznie doceniać dojrzałe aktorki? Edyta Olszówka: - Kult młodości jest przepiękny, ale wszyscy dojrzewamy, starzejemy się i nie można udawać, że to się nie dzieje. Wielka(...) mi się z jednostką chorobową. Trudne i graniczne sytuacje nas rozwijają. Wyobraża sobie pani sytuację, że nagle z niewiadomych powodów, ktoś odcina panią od aktorstwa. Ma pani swój plan...

 • Wieczorka można spotkać w tramwaju

  Dobra wiadomość dla fanek Krystiana Wieczorka - aktor nie ma prawa jazdy i po Warszawie porusza się komunikacją miejską.

 • "Barwy szczęścia": Facet po przejściach. Rozmowa z Jakubem Wróblewskim

  Jego przygoda z aktorstwem zaczęła się wzorowo. W tym roku został absolwentem krakowskiej PWST, a już gra dużą rolę w "Barwach szczęścia". Wciela się w Adama, który samotnie wychowuje trzyletnią córkę i potrzebuje kobiecej ręki. Jest zauroczony Klarą, a ona nim, co nie podoba się Hubertowi. W powietrzu wisi awantura.

 • Start już za tydzień!

  ...". Uczniowie to młodzi aktorzy, tancerze, którzy mają szansę na sporą popularność. Bohaterowie hiszpańskiej wersji serialu to dziś już prawdziwe gwiazdy. Jednak zanim to nastąpi cierpliwie pracują na swoją(...) od szesnastego roku życia. Najpierw w Koszalinie, potem w warszawskim Studio Buffo. Pojawił się w "Metrze", "Przeżyj to sam", "Tyle miłości", a jako solista zatańczył właśnie w Moulin Rouge. Nie udało...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Oscar z domowego komputera

  Andrzej Celiński, reżyser filmu "The Children of Leningradsky", nominowanego w tym roku do Oscara w kategorii krótkiego dokumentu, zrealizował go z własnych środków i z ekipą liczącą kilka osób. "Niesamowite, że film, który robiłem na domowym komputerze, nominowano do najważniejszej nagrody filmowej" - powiedział Celiński w czwartek, 3 lutego. Reżyser wrócił właśnie z USA do Polski.

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.