• Informacje na temat:

  polski bigos

Artykuły na temat: polski bigos
 • Hiroaki Murakami uwielbia Polskę!

  Hiroaki Murakami chciał spędzić w Polsce rok, nauczyć się naszego języka i zostać tłumaczem, ale życie zweryfikowało te plany. Jako pierwszy Japończyk ukończył wydział aktorski PWST w Krakowie, gra w polskich filmach, a we wrześniu pojawi się w „M jak Miłość”. Jego bohater Taro na początek zdemoluje bistro „Za Rogiem”, a potem zostanie tam kelnerem!

 • Startuje nowa edycja "Mam Talent!". Zgłoś się na precasting!

  "Mam Talent!" udowadnia, że Polska to nieskończona kopalnia talentów. Śpiewanie, tańczenie, klaskanie, granie na wiadrach, krzesłach, a także wykonywanie różnych czynności na czas jak pompki czy jedzenie bigosu. Wiadomo! Polak potrafi.

 • ...nowojorskich i paryskich ulicach" - mówił Fibak. Podkreślił, że jego domy zawsze były bardzo "polskie". Gdy mieszkał w Stanach, gosposie zawsze przygotowywały białe kiełbasy, bigos i flaki, którymi zachwycone były światowe gwiazdy. "Moi sąsiedzi w Stanach zawsze przychodzili, zajadali się, a potem wychwalali naszą kuchnię. Zawsze starałem się pokazać to, co z Polski najlepsze. Częstowałem Micka...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Paul Wesley w Polsce

  Amerykański aktor polskiego pochodzenia - Paul Wesley, gwiazda serialu "Pamiętniki wampirów" został ambasadorem Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk.

 • "Nie lubię polskiej muzyki"

  Jeśli wierzysz, że jesteś gwiazdą, jesteś idiotą - mówi Ryszard Tymon Tymański, zdobywca wraz z The Transistors Fryderyka za najlepszy alternatywny album roku, opowiadając o bigosowej płycie, prowadzeniu wytwórni i momencie, w którym chciałoby się, żeby psy muzyki wylizały twarz. Prawdziwej zachodniej muzyki.

 • Roman Polański kupił mieszkanie w Krakowie!

  Roman Polański (81 l.) planuje wrócić na stałe do Polski. Tygodnik "Rewia" dowiedział się, że reżyser kupił już nawet apartament pod Wawelem.

 • Muzyczny bigos Tymona

  17 października pojawi się w sklepach nowy album grupy Transistors pod kierownictwem Tymona Tymańskiego zatytułowany "Bigos Heart".

 • "M jak miłość": Taro i Janka zostaną parą? Rozmowa z Hiroakim Murakamim

  ...i bigos, ale w japońskiej wersji (śmiech). Co w pierwszej kolejności warto zwiedzić w Japonii? - Polakom, którzy pierwszy raz lecą do Japonii, polecam przede wszystkim Tokio, Kioto, Osakę(...) miejsca dzięki przyjaciołom, których poznałem podczas kursu nauki języka polskiego w Krakowie. Znamy się od dziewięciu lat i cały czas utrzymujemy kontakt. Polecam zapisywanie się na różne kursy...

 • Polska Susan Boyle?

  Niewidomy śpiewak, mistrz bigosu, szybujące garnitury i swingujący górnicy. Kolejne odcinki "Mam talent!" to niekończące się pasmo niespodzianek.

Dyskusje na temat: polski bigos
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  A co to goustu? Mylisz pewnie polski rosół z english goat ( loza), wyszedł tobie goustu, rosół na kozlinie. W USA bardziej bigos a nie goustu kojarzy się z mięsna potrawa z Polski.

 • Re: "Janosik": Polski Robin Hood

  Marian -marne dzieciństwo miałeś :)...filmy które oglądałeś -no cóż każdy ale to każdy nawet ten co deptał kapustę widział... ja np deptałem u mojej babci...kochanej staruszki która robiła najlepszy wiejski bigos, u której mleko prosto od krówki smakowało i tego smaku nie można już dzisiaj podrobić...masz oczywiście żal do -cytuje "plebsu" że przeżyli lepsze i cudowniejsze chwilę bo pomiędzy