• Informacje na temat:

  polski blogerek

Artykuły na temat: polski blogerek
 • Polska blogerka Agnieszka Kirchner chce wyleczyć guza mózgu głodówką! Szokujące!

  Agnieszka zaistniała w polskiej blogosferze na dobre 3 lata temu, zaczynając od prowadzenia bloga, a następnie postanowiła prowadzić swój kanał na YouTube. W swoich wpisach i filmach porusza tematy związane z jej życiem prywatnym. Na co dzień mieszka w USA, w stanie Georgia, razem ze swoim mężem i dwójką dzieci. Znana jest ze swojego radykalnego podejścia do odżywiania i leczenia. Od lat jest...

 • Pięć minut z Britney Spears w Warszawie

  Britney Spears, długo oczekiwana gwiazda, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Z fanami spotkała się jednak tylko na... pięć minut. Tyle czasu wystarczyło, żeby wręczyła jej prezent Doda - magiczny kamień, bursztyn.

 • "Belle Epoque": Blogerka Maffashion wystąpi w serialu

  Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek zarówno w Polsce, jak i na świecie, która odnosi liczne sukcesy. Ostatnio, została uznana za najbardziej wpływową blogerkę z całego świata, a jej stylizacje z paryskiego tygodnia mody doceniły internetowe wydania magazynów "Vogue" czy "Harper's Bazaar". Julka nie spoczywa na laurach, przed nią kolejne wyzwanie w najbardziej...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • "rodzinka.pl": Magdalena Stużyńska została... blogerką!

  ..., załatwianie urzędowych spraw to dla mnie męka! Za to ogromne możliwości daje sieć. Możemy być w kontakcie z kobietami z całej Polski, które wejdą do naszej "świetlicy" wtedy, kiedy będą miały czas...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Wydaje się, że kolejny poziom internetowego ekshibicjonizmu został właśnie przekroczony...

 • Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • Ile w Polsce zarabiają blogerki modowe?

  O zarobkach polskich szafiarek do tej pory krążyły legendy! Jaka jest prawda?

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

Zdjęcia na temat: polski blogerek
Wideo na temat: polski blogerek
 • Pola Bogdańska, polska szafiarka, szczerze o swojej chorobie: Miałam anoreksję

  Pola Bogdańska to pasjonatka mody. Kanon wychudzonej sylwetki doprowadził dziewczynę do zaburzeń odżywiania. O zmaganiach z chorobą opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". A co o jej licznych talentach sądzą znajomi? "Podziwiam ją za to, jak dba o każdy szczegół" - powiedział o blogerce aktor Adam Fidusiewicz. "Cały czas pracuje, rozwija się" - dodał. "Poświęca się swojej pasji, czyli szyciu, projektowaniu" - podkreślił Mateusz Kuras, znajomy Poli. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Maffashion: Nie potrzebuję wakacji!

  Maffashion to blogerka modowa, której życie polega na strojeniu się, przyjmowaniu prezentów od sponsorów, wrzucaniu "fotek na Insta" oraz nagrywaniu Snapchata. Mimo tych licznych i zapewne wyczerpujących zajęć Maff wspaniałomyślne oznajmia, że niepotrzebny jej wakacyjny odpoczynek. "U mnie nie ma czegoś takiego jak wakacje, na pewno to nie jest tak, że w momencie kiedy jest lato, jest ciepło, to wiem, że te wakacje trzeba zrobić" – mówi Julia Kuczyńska agencji informacyjnej Newseria...

 • Sara Boruc karci dziennikarza: Nie jestem celebrytką!

  Żona Artura Boruca bardzo się oburza, gdy ktoś ośmieli się nazwać ją celebrytką! Robert Patoleta chyba o tym zapomniał, przez co spotkała go kara! "Ja nie jestem celebrytką. Jestem blogerką modową. Jestem na drugiej imprezie w Polsce" - podkreśliła Sara. Faktycznie, różni się czymś od takiej Cichopek czy Herbuś? (Źródło: videoportal/x-news)