• Informacje na temat:

  polski brad

Artykuły na temat: polski brad
 • Joanna Kulig spotkała się z Bradem Pittem! Wszyscy jednak patrzyli tylko na jej brzuch!

  ...spotkała się z Bradem Pittem (54 l.). Gwiazda do tej pory nie zdradziła, o czym rozmawiała z aktorem, ale ich zdjęcie wywołało niemałą sensację w Polsce. Dumna Kulig przytula się do gwiazdora i ciężko nie...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Brad Pitt przyjedzie do Polski

  W październiku do Polski zawita Brad Pitt. Co popularnego aktora sprowadza do naszego kraju?

 • "Kraina jutra": Wybierzesz się?

  Można już zobaczyć pierwszy polski zwiastun "Krainy jutra". Produkcja Disneya w reżyserii dwukrotnego zdobywcy Oscara Brada Birda z George'em Clooneyem w roli głównej wejdzie do polskich kin 22 maja.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie wróci do Polski przed porodem?

  Spodziewająca się właśnie swego pierwszego dziecka Joanna Kulig, czyli Iga Małecka-Kaszuba z "O mnie się nie martw", która od kilku tygodni promuje swój ostatni film - mającą szansę na Oscara "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego - w Stanach Zjednoczonych, najprawdopodobniej wróci do Polski dopiero po porodzie!

 • Overkill i Sanctuary na dwóch koncertach w Polsce

  W połowie marca 2015 roku w Polsce dwa koncerty zagrają amerykańscy weterani thrash metalu z Overkill i Sanctuary.

 • Brad Pitt przyznał się do swojej choroby!

  Choroba, na którą zapadł Brad, objawia się tym, że gwiazdor ma spore problemy z rozpoznawaniem twarzy. "Tyle osób mnie nienawidzi. Ludzie sądzą, że ich nie szanuję i nie dostrzegam. Słyszę, że jestem egoistyczny i zarozumiały" - żalił się w wywiadzie dla magazynu "Esquire". Aktor choruje na prozopagnozję. To zaburzenie powstałe na skutek uszkodzenia mózgu, polega na braku umiejętności...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Szyc zagra u... Brada Pitta?!

  Niedawno Borys Szyc w tajemnicy wybrał się na castingi do Londynu. Nasz aktor ma szansę zagrać w filmie, którego współproducentem jest sam Brad Pitt !

 • "Kraina jutra": George Clooney podróżuje w czasie

  Dystrybutor filmu "Kraina jutra" zaprezentował polski zwiastun produkcji Disneya z głównymi rolami George'a Clooneya i Hugh Lauriego. Obraz trafi na ekrany polskich kin 29 maja.

Dyskusje na temat: polski brad