• Informacje na temat:

  polski brad pitt

Artykuły na temat: polski brad pitt
 • Brad Pitt przyjedzie do Polski

  W październiku do Polski zawita Brad Pitt. Co popularnego aktora sprowadza do naszego kraju?

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Brad Pitt przyznał się do swojej choroby!

  Choroba, na którą zapadł Brad, objawia się tym, że gwiazdor ma spore problemy z rozpoznawaniem twarzy. "Tyle osób mnie nienawidzi. Ludzie sądzą, że ich nie szanuję i nie dostrzegam. Słyszę, że(...), które widziało się wcześniej. Pitt stara się teraz uprzedzać znajomych, że cierpi na taką przypadłość, ale nie wszyscy chcą w nią uwierzyć. Dla aktora to jednak prawdziwy dramat, bo wywołuje ciągłe...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Szyc zagra u... Brada Pitta?!

  Niedawno Borys Szyc w tajemnicy wybrał się na castingi do Londynu. Nasz aktor ma szansę zagrać w filmie, którego współproducentem jest sam Brad Pitt !

 • Od Lectera do Fotografa

  Nowy film Waldemara Krzystka podejmuje rzadko obecny w polskiej kinematografii temat seryjnego mordercy. "Fotograf" to mocne kino, próbujące przybliżyć widzom mroczny umysł stojący za kolejnymi zbrodniami. Przywołujemy najsłynniejszych ekranowych psychopatów, którzy przerażają i fascynują aż do dziś.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie wróci do Polski przed porodem?

  Spodziewająca się właśnie swego pierwszego dziecka Joanna Kulig, czyli Iga Małecka-Kaszuba z "O mnie się nie martw", która od kilku tygodni promuje swój ostatni film - mającą szansę na Oscara "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego - w Stanach Zjednoczonych, najprawdopodobniej wróci do Polski dopiero po porodzie!

 • Paulina Drażba: Tropicielka stylu

  Połączyła swoje pasje, czyli podróże oraz modę - i wymyśliła autorski cykl "Stylowe podróże", który możemy oglądać w "Pytaniu na śniadanie". Pierwszym krajem, który odwiedziła Paulina Drażba z kamerą, było egzotyczne Maroko.

 • ​Nowe zajęcie Maćka Zakościelnego

  Niedawno Maciej Zakościelny na swoim facebookowym profilu zapowiedział udział w nowym, nietypowym projekcie oznaczonym #spotkajmysie. Udało się nam uchylić rąbka tajemnicy i wiemy, czym teraz zajmie się "polski Brad Pitt".

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

Dyskusje na temat: polski brad pitt