• Informacje na temat:

  polski bus wypadek

Artykuły na temat: polski bus wypadek
 • "Barwy szczęścia": Wypadek w drodze na mecz

  Pod opieką Tadeusza, Joli i Władka na finał Pucharu Polski pojedzie ośmioro dzieci.

 • Decapitated: Pięć lat bez Vitka

  Dziś (w piątek, 2 listopada) mija piąta rocznica tragicznej śmierci Witolda "Vitka" Kiełtyki, perkusisty krośnieńskiego Decapitated.

 • .... Ich się trzymam zawsze, także i w tej sprawie. Podkreślam - to był wypadek i wydarzył się na wizji. To co się stało z moją dłonią chirurg opisał: rana szarpana dochodząca do grzbietu dłoni(...) szczęście dla niej później sprawa przycichła, choć wcale nie jest łatwo o niej zapomnieć. Czytaj o  kolejnych skandalach na następnej stronie Takiej afery w polskim show-biznesie jeszcze...

 • Decapitated: Trasa po Polsce

  W połowie października deathmetalowa grupa Decapitated zagra pierwszą trasę po Polsce w roli headlinera.

 • Farna twarzą kampanii "Piłeś? Nie jedź!"?

  ...o wypadku kompletnie bez patosu, to wiem, że byłam o włos od śmierci. Teraz przyjmuję z pokorą to, jak dziennikarze o mnie piszą. Bo mój wypadek mógł się zdarzyć każdemu innemu maturzyście. A fakt, że(...) powiedzieć, że ten wypadek zostanie we mnie przez całe życie. Sankcje prawne i kary finansowe są ważne, ale najważniejsze, że nikomu nie stała się krzywda. Obawiałaś się, że zostaniesz zlinczowana przez...

 • Gitarzysta Kultu w szpitalu

  Piotr Morawiec, gitarzysta zespołu Kult, miał we wtorek, 21 września, miał dość niecodzienny wypadek samochodowy. W następstwie muzyk przewieziony został do szpitala.

 • Death Angel wraca do Polski

  Uznawani za jedną z legend gatunku amerykańscy thrashmetalowcy z Death Angel ponownie odwiedzą Polskę. Grupa da na przełomie marca i kwietnia 2011 roku trzy koncerty w naszym kraju.

 • Decapitated wraca na scenę

  26 stycznia deathmetalowa grupa Decapitated powróci na scenę po tragicznym wypadku, w którym zginął perkusista Witold "Vitek" Kiełtyka. Ekipa z Krosna zagra w Katowicach jako specjalny gość Hypocrisy.

 • Trasa na rzecz "Covana"

  "Covan Wake The Fuck Up Tour 2012" - to nazwa trasy po Polsce, której celem będzie zbiórka pieniędzy na operację Adriana "Covana" Kowanka, byłego wokalisty Decapitated.

 • Koncert pamięci Vitka

  W niedziele, 2 grudnia, w krakowskim klubie "Krzysztofory" odbędzie się koncert poświęcony pamięci zmarłego perkusisty Decapitated, Witolda "Vitka" Kiełtyki.

Wideo na temat: polski bus wypadek
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Karen płacze w autobusie

  Po dziesięciu latach egzystencji w złotej klatce i całkowitego poddawania się życiu rodzinnemu i mężowi Karen zaczyna zdawać sobie sprawę, że życie przelewa się jej przez palce. Mając dość pustej wegetacji, decyduje się na ucieczkę i wyrusza w podróż, która może odmienić jej los. Za nędzne oszczędności wynajmuje pokój w centrum Bogoty i zaczyna szukać pracy. Sprawę komplikuje jej wiek i brak doświadczenia. Karen zupełnie nie jest przygotowana do samodzielnego życia, ale ta wyprawa - wszystko...

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.