• Informacje na temat:

  polski hit wakacyjny

Artykuły na temat: polski hit wakacyjny
 • Wakacyjne zarobki gwiazd

  Zaczął się sezon urlopowy, zatem gwiazdy polskiej estrady zacierają ręce. To dla nich czas prawdziwych żniw. Niektórzy zbiorą wielki plon...

 • Wakacyjne przeboje kin

  W tym roku dystrybutorzy i właściciele kin nie mogą narzekać. Synoptycy zapowiadają chłodne i deszczowe lato - upały nie będą więc wyciągać ludzi na plaże. Tymczasem oferta przygotowana na wakacyjne miesiące, choć różnorodna, jest dość skąpa - między 1 lipca a 26 sierpnia na ekrany polskich wchodzi tylko nieco ponad 20 nowych tytułów - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender.

 • ​Karolina Korwin Piotrowska ostro o "Zniewolonej". "Banalny, przewidywalny, kiczowaty"

  Chociaż finał "Zniewolonej" już za nami, to wakacyjny hit i duma prezesa TVP dalej wzbudza ogromne emocje. Serial emitowany był od 1 lipca i z każdym dniem przyciągał coraz większą widownię. Jednak nie wszystkim przypadł on do gustu. Niedawno oburzenie serialem wyraziła ​Karolina Korwin Piotrowska.

 • Są prawdopodobnie najlepsi!

  "To prawdopodobnie najlepszy obecnie zespół w Polsce" - tak Ściganych komplementował Zbigniew Hołdys w programie "Hit Generator". Bluesrockowcy ze Śląska po raz drugi zdobyli statuetkę "Super Hitu".

 • Wakacyjny wyjazd do USA przewrócił życie gwiazdy do góry nogami. Zdecydowała, że zamieszka w Ameryce wraz z synem. "Na Żywo" dowiedziało się, że matka Edyty boi się, że znów straci kontakt z córką i wnukiem...

 • Gorące kobiety 2007!

  Jeden z największych wakacyjnych przebojów 1997 roku w Polsce, "Kobiety są gorące" rapera Norbiego, wraca na parkiety w nowej wersji DJ-skiego duetu Wet Fingers.

 • ​"Zniewolona": Rekordowa widownia serialu! Jacek Kurski komentuje

  Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że "Zniewolona" jest w Polsce prawdziwym fenomenem. Nawet jeśli ktoś nie ogląda ukraińskiego serialu, to z pewnością coś o nim słyszał. Wyniki oglądalności mówią same za siebie - "Zniewolona" jest hitem wakacji.

 • Doda bezkonkurencyjna

  Doda przerwała wakacyjny triumf składanek na liście sprzedaży płyt w Polsce i zadebiutowała od razu na 1. miejscu z solowym albumem "Diamond Bitch".

 • "Imperium": Rodzina Lyonów kontra reszta świata

  Wśród tegorocznych wakacyjnych premier pojawi się czwarty sezon serialu "Imperium". Kolejna seria o perypetiach hip-hopowych wykonawców zadebiutuje w czerwcu.

 • Polski disco szał!

  W zestawieniu sprzedaży płyt w Polsce trwa wakacyjna stagnacja. Całe podium pozostaje bez zmian. Czteropłytowy box "The Best Disco...Ever!" z klasykami ery disco po raz trzeci pozostaje najbardziej rozchwytywanym albumem w kraju.

Wideo na temat: polski hit wakacyjny
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.