• Informacje na temat:

  polski jim carrey

Artykuły na temat: polski jim carrey
 • "Kidding": Jim Carrey na małym ekranie

  ..."Kidding" to nowy, wspólny projekt Jima Carreya oraz Michela Gondryego ("Zakochany bez pamięci").

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • "Kidding": Jim Carrey w nowym serialu komediowym

  Jim Carey zagra główną rolę w serialu "Kidding", nowej komedii Showtime.

 • "Dick i Jane": Carrey i Diaz znowu razem?

  Cameron Diaz ( "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego 2" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" , "Intolerable Cruelty" ) są najpoważniejszymi kandydatkami do roli w sensacyjnej komedii "Fun With Dick and Jane". Jak już informowaliśmy, w postać głównego bohatera ma ochotę wcielić się Jim Carrey ( "Ja, Irena i ja" ). Ostateczne decyzje zapadną po zakończeniu prac nad scenariuszem.

 • "Kidding": Jim Carrey wraca do telewizji. Showtime prezentuje zwiastun serialu

  Podczas TCA 2018 Showtime zaprezentował najnowszy zwiastun serialu "Kidding". W roli głównej występuje Jim Carrey.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

 • "M jak miłość": Życie sprawia niespodzianki - rozmowa z Dominiką Ostałowską

  Po przeszło rocznej przerwie Dominika Ostałowska wraca do obsady "M jak miłość"! W nowych odcinkach serialu, które zostaną wyemitowane po przerwie wakacyjnej, jej bohaterka Marta przyjedzie do Polski. Będzie miała poważne problemy z synem i być może niedługo znajdzie nową miłość.

 • Pamiętacie "What is Love"? To już 20 lat!

  Dzięki tej jednej piosence Alexander Nestor Haddaway na stałe trafił do historii muzyki rozrywkowej i nie tylko - kojarzycie filmowy skecz z Jimem Carreyem i "What is Love" w roli głównej?

 • Złote Globy 2019: Nominacje

  Marvelous Mrs. Maisel"), Debra Messing ("Will i Grace") Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu: Sacha Baron Cohen, Jim Carrey ("Kidding"), Michael Douglas ("The Kominsky Method"), Donald...

 • Peter Weir w Polsce!

  Peter Weir, reżyser "Stowarzyszenia Umarłych Poetów" przyjedzie do Polski. Weir będzie gościem uroczystej polskiej premiery filmu "Niepokonani", która odbędzie się 8 kwietnia w Krakowie, podczas gali otwarcia Festiwalu Off Plus Camera.

Wideo na temat: polski jim carrey
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...

 • Pan Popper i jego pingwiny

  Mały Tommy Popper wychowywał się na Brooklynie i kiedy tylko mógł rozmawiał z tatą-podróżnikiem. Dorosły pan Popper (Jim Carrey) to majętny agent nieruchomości mieszkający na Manhattanie. Rozwiódł się z Amandą (Carla Gugino), z którą ma dwójkę dzieci (Madeline Carroll i Maxwell Perry Cotton) i żyje w luksusowym apartamencie na Park Avenue. Jego życie się zmienia, kiedy kurier dostarcza dziwną paczkę z Antarktyki... W paczce znajduje się pingwin. Nie pluszowy, jak początkowo zakłada pan...

Dyskusje na temat: polski jim carrey
 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Polski Jim Carrey okazał się być wyjątkowo marną podróbką.

 • Re: Nicolas Cage znad Wisły

  Polski Nicolas Cage, polski Brad Pitt (jakiś portal zdaje się Zakościelnemu to przypisał), polski Jim Carrey (to z kolei ktoś kiedyś przypiął C. Pazurze), polskie to, polskie tamto... czemu wszystkiemu trzeba przypisywać takie etykiety? Nie mamy własnych dobrych marek/nazwisk? Tylko nędzne podróbki polskie coś hamerykańskiego oryginału? Już pomijając fakt, że kolesiowi do Cage'a - z wieczną miną