• Informacje na temat:

  polski joanna

Artykuły na temat: polski joanna
 • Joanna Kulig przerywa swój hollywoodzki sen!

  Joanna Kulig (36 l.) niedawno została mamą. Jej radości nie zmącił brak Oscara dla „Zimnej wojny”. Teraz czas na podjęcie kolejnych ważnych decyzji...

 • Joanna Bartel i Krzysztof Hanke: Hanysy z jednego miasta

  "Na Górnym Śląsku całymi dniami, bili hanysy się z gorolami" - takimi słowami zaczynała się tytułowa piosenka serialu komediowego "Święta wojna", doskonale ujmując perypetie jego bohaterów.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie wróci do Polski przed porodem?

  Spodziewająca się właśnie swego pierwszego dziecka Joanna Kulig, czyli Iga Małecka-Kaszuba z "O mnie się nie martw", która od kilku tygodni promuje swój ostatni film - mającą szansę na Oscara "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego - w Stanach Zjednoczonych, najprawdopodobniej wróci do Polski dopiero po porodzie!

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • Joanna Moro znów tęskni za mamą

  ...także wie, co to tęsknota za miejscem, gdzie spędziła szczęśliwe dzieciństwo pod okiem kochających rodziców i rozwijała swoje talenty. Przed laty Joanna, zmęczona ilością i intensywnością zajęć w Akademii Teatralnej w Warszawie, dzwoniła do mamy z Polski i płakała w słuchawkę, mówiąc: "nie dam rady, nie wytrzymam". Pani Jolanta miała wtedy dla niej krótką odpowiedź: "pakuj się i wracaj...

 • Joanna Kulig i Maciej Stuhr: Boogie-woogie i jazz

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie "Excentrycy" Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine.

 • Oscary 2019: Joanna Kulig ma już dość Stanów. Chce wracać do Polski

  Joanna Kulig (36 l.) kilka dni temu została mamą Janka. Teraz czeka ją gala wręczania Oscarów - 24 lutego aktorka ma zamiar pojawić się na czerwonym dywanie wraz z ekipą filmu "Zimna wojna". Nie kryje jednak, że tęskni już za domem.

 • "Disco polo": Joanna Kulig w teledysku "Taka już jestem"

  Film Macieja Bochniaka "Disco polo" przebojem zdobywa polskie kina. W czwartek, 26 marca, zadebiutował kolejny teledysk promujący tę produkcję. Tym razem Joanna Kulig wykonuje piosenkę "Taka już jestem" z repertuaru zespołu La Strada.

 • Joanna Krupa miała wypadek! W jej samochód uderzył TIR!

  Joanna Krupa (39 l.) na długo zapamięta swoją ostatnią wizytę w Warszawie...

 • Joanna Jabłczyńska otrzyma nagrodę za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Bydgoskie Animocje jako jedyny festiwal w Polsce przyznają nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dubbingu filmowego. Jako pierwszy nagrodę odebrał słynny Król Julian , czyli Jarosław Boberek. W tym roku otrzyma ją autorka blisko 100 ról dubbingowych - Joanna Jabłczyńska.

Zdjęcia na temat: polski joanna
 • Juliette Binoche w Polsce!
 • Juliette Binoche w Polsce!
 • Juliette Binoche w Polsce!
Wideo na temat: polski joanna
 • „Lifting”: Joanna Moro o serialu

  – podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że internetowy serial trafi również poza granice Polski. Pierwsza seria „Liftingu” w reżyserii Bo Martina składa się z 9 odcinków. Ich akcja w większości toczy się w poczekalni kliniki chirurgii

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Własna kancelaria, doktorat, drugie studia i gra w serialu "Na Wspólnej" - Joanna Jabłczyńska nie ukrywa, że jest nie tylko bardzo zapracowaną osobą, ale i pod wieloma względami... fenomenem. (Agencja TVN)

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

Dyskusje na temat: polski joanna