• Informacje na temat:

  polski lidia

Artykuły na temat: polski lidia
 • Lidia Bachleda-Curuś udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej córce, Alicji Bachledzie-Curuś (34 l.). Wyjawiła, jaka aktorka jest naprawdę. Zabrała też głos na temat... jej związku z Colinem Farrellem! Po reakcji Ali można pomyśleć, że chyba wyjawiła zbyt dużo.

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Lidia Wysocka była wielką gwiazdą, dziś spoczywa "pod kupą zgniłych liści"!

  Lidia Wysocka (†89 l.) najbardziej bała się zapomnienia, ale los boleśnie z niej zakpił. U schyłku życia, samotna i opuszczona, opłakiwała niespełnione marzenia.

 • WAMI "Wild Woman": Lidia Popiel matką nastoletniego Iggy'ego

  W teledysku hardrockowej supergrupy WAMI matkę nastoletniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zagrała fotografka Lidia Popiel, prywatnie żona Bogusława Lindy. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • ​Lidia Sadowa: Wróciłam z nowymi siłami!

  Jej hobby jest spanie, Ilonie Łepkowskiej zaserwowałaby na obiad zupę marchewkową i cieszy się, że w końcu wróciła na plan "Barw szczęścia". Justyna, którą gra w serialu, wda się w romans z Danielem i kiedy już raz na zawsze przekreśli swoje małżeństwo, do Polski nieoczekiwanie wróci... Norbert - zdeterminowany, by za wszelką cenę ratować ich związek.

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Lidia Stanisławska musiała z córką uciekać z domu przed agresją kochanka

  ...piosenkarka Lidia Stanisławska (62 l.) w książce "Jak nie zrobić kariery czyli potyczki z show-biznesem". Nie wiadomo co stałoby się tamtego zimowego dnia, gdyby na jej drodze nie pojawił się pewien staruszek... Choć Lidia od dziecka lubiła śpiewać, wcale nie marzyła o karierze piosenkarki. Chciała zdawać na filologię polską, więc z rodzinnego Sławna wybrała się do Trójmiasta na kursy przygotowawcze do...

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • Lidia Kopania pożarła się na Facebooku z prezenterką

  "Twarz bielizny" Lidka Kopania (37 l.) na Facebooku wdała się w pyskówkę z prezenterką Małgorzatą Kosik. Panie poróżniły się o... występy w bieliźnie.

 • Koniec zdjęć do "Rancza"

  Kluczowymi dla serialu scenami w biurze senatora Kozioła zakończyły się zdjęcia do dziewiątej serii "Rancza". Ksiądz obejmie stanowisko biskupa pomocniczego, a Lucy zakończy urzędowanie - czy oboje zostaną w Wilkowyjach? Jak sukces wyborczy Polskiej Partii Uczciwości wpłynie na układ Kozioł - Czerepach? Kto zastąpi Lucy na stanowisku wójta? W serialu pojawią się nowe postaci, zagrane m.in. przez

Dyskusje na temat: polski lidia
 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  . Nie było problemu z opieką medyczną, emeryturami i rentami. Żyło się godnie i nie tak ostatnio jak przedstawia to propaganda porównująca polski socjalizm do rosyjskiego komunizmu!

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  w 1954. Żona Lidia odesłana do Polski w 1956. W depresji w 1959 wpadła pod samochód Star, okoliczności wypadku i zgonu nigdy nie wyjaśniono. Gustaw Jeleń, podoficer WP, aresztowany w 1947 za uprzednią(...) uciekał. Czernousow, starszyna Armii Czerwonej, za opowieści, jak to lepiej nie tylko w Giermanii, ale i Polszy, w 1948 zesłany na 10 lat do obozu. Śmi, erci Stalina nie dożył. ... 1992, młody polski