• Informacje na temat:

  polski międzynarodowy

Artykuły na temat: polski międzynarodowy
 • Syn Michaela Jacksona nie zapłacił za warszawski hotel! "Międzynarodowy skandal"

  Brandon Howard (37 l.), nieślubny syn Michaela Jacksona, zalega jednemu z polskich hoteli 15 tys. złotych. Właśnie pojawił się komentarz jego przedstawicieli. "To międzynarodowy skandal" - pisze tabloid.

 • Międzynarodowy festiwal filmów o Wysockim

  12 konkursowych filmów zostanie pokazanych na XIII Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych o Włodzimierzu Wysockim "Pasje według świętego Włodzimierza", który rozpoczął się w 17 stycznia w Koszalinie (Zachodniopomorskie).

 • "Pułapka" z międzynarodową nagrodą!

  Serial zgarnął nagrodę i uznanie za granicami Polski.

 • UB40 przyjedzie do Polski

  Mający na koncie ponad 70 mln sprzedanych płyt brytyjski zespół reggae UB40 23 kwietnia 2015 roku wystąpi w Polsce.

 • "Lekarze": Borys Szyc marzy o międzynarodowej karierze

  ...pracy w Polsce, bardzo poważnie myśli o tym, by spróbować swoich sił także poza krajem. - U nas nikomu nie zależy, żeby budować międzynarodowy sukces. Najlepiej szybko się nachapać i tyle! - twierdzi(...) w złych filmach. - Dokonałem paru złych wyborów. Kiedy zobaczyłem siebie na okładce "Newsweeka" z podpisem "Najgorszy polski aktor", zrobiło mi się smutno - wyznał w swym ostatnim wywiadzie, dodając, że...

 • Od piątku 11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy

  Izraelski kandydat do Oscara "Viviane chce się rozwieść" oraz dokument Stefana Ruzowitzky'ego "Istota zła" - m.in. te produkcje są w programie 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Żydowskie Motywy. Impreza rozpocznie się w piątek w Warszawie.

 • Patrycja Volny ma szansę na międzynarodową karierę

  ...trzydziestymi urodzinami. Dostała rolę w filmie Agnieszki Holland "Pokot". Na planie pokazała, co potrafi i w ciągu kilku miesięcy została zaangażowana w kolejnych trzech międzynarodowych dużych produkcjach...

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • "Świat w ogniu: Początki": Polscy aktorzy o kulisach międzynarodowej produkcji BBC

  Siedmioodcinkowy serial BBC "World on Fire" będzie miał swą premierę 10 listopada, pod polskim tytułem "Świat w ogniu". Polscy aktorzy, grający w tej międzynarodowej produkcji opowiadali o swym udziale w serialu.

 • Eric Goldberg gościem 8. Międzynarodowego Festiwalu Animator

  50 filmów zawalczy w tym roku o nagrodę Złotego Pegaza w ramach 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator w Poznaniu. Jedną z gwiazd festiwalu będzie Eric Goldberg, reżyser związany m.in. z Disney Studio.

Zdjęcia na temat: polski międzynarodowy
Wideo na temat: polski międzynarodowy
 • Ewa Chodakowska liczy na międzynarodową karierę

  Ewa Chodakowska zamierza rozwijać karierę zagraniczną. Już w lipcu poprowadzi kolejne treningi w Londynie. Nie planuje jednak na stałe wyjeżdżać z Polski. Jej fanki by tego nie zniosły!

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Angelika Fajcht zagrała w teledysku międzynarodowej gwiazdy: Będziecie ze mnie dumni!

  "Najlepsze ciało świata" Angelika Fajcht zdradziła w najnowszym wywiadzie, że jej międzynarodowa kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. "Modelka" wystąpiła bowiem w teledysku jamajskiego muzyka Seana Paula. - Zostałam tam zaproszona przez agencję reklamową. Oczywiście zrobiłam na nim pozytywne wrażenie, w końcu ściągnęli mnie aż z Polski - powiedziała. Czy zdradziła kogo zagrała? - Nie mogę

 • Gunman: Odkupienie

  Międzynarodowy szpieg, aby oczyścić swoje imię, ucieka przed organizacją, dla której pracował.

Dyskusje na temat: polski międzynarodowy