• Informacje na temat:

  polski model

Artykuły na temat: polski model
 • "Klan": Przystojny model zawróci w głowie Kamili?

  Miłosz (Konrad Darocha) przedstawi Kamili (Martyna Kowalik) bardzo atrakcyjnego modela. Chojnicka poprosi przystojniaka, by poszedł z nią na ślub jej byłego chłopaka. W roli Borysa zobaczymy Bartosza Wagę – aktora znanego z „Majki” i „Szpitala”, który rok temu był jednym z finalistów konkursu Mister Polski 2015.

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Uczestnik "Top Model" zdradza, co się stało w domu modeli i modelek!

  Paweł Poręba (28 l.), finalista konkursu Mister Polski 2016 i uczestnik "Top Model", ujawnia nam szczegóły programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Jak konkurs wpłynął na jego dalszą karierę? Jakie tajemnice kryją pozostali uczestnicy plebiscytu?

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Aleksandra Żuraw ujawnia wstrząsające kulisy "Top Model"!

  Aleksandra Żuraw (22 l.), uczestniczka 4. edycji "Top Model", postanowiła ujawnić szokujące kulisy tego show!

 • Rafał Maślak skoczy na bungee z setnego piętra

  Rafał Maślak, uczestnik poprzedniej edycji "Tańca z Gwiazdami", przeżywa przygodę życia. W Dubaju przygotowuje się do skoku na bungee z najwyższego budynku mieszkalnego na świecie. Mister Polski przyznaje, że odkąd zobaczył zdjęcia wieżowca, obawia się skoku, nie zamierza jednak zawieść swoich fanów. Twierdzi, że skoczy, nawet gdyby musiał prosić kolegów, aby go popchnęli.

 • Osi z "Top Model" zdradza swoje miłosne preferencje!

  Osi Ugonoh to odważna dziewczyna! Najpierw śmiało występowała w „Top Model”, a teraz zdradza którzy ze sportowców są jej zdaniem najgorętsi!

 • Gdynia 2014: Premiera "Strefy nagości" Urszuli Antoniak

  Przedostatniego dnia 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni odbył się pierwszy w Polsce pokaz najnowszego filmu Urszuli Antoniak - "Strefa nagości". Reżyserka jest uznawana za jedną z najciekawszych osobowości współczesnego kina europejskiego.

 • Rafał Maślak sprytnie wykorzystał zwycięstwo w konkursie na Mistera Polski. Zaczął brylować na salonach i pozować do zdjęć z innymi gwiazdkami show-biznesu. Umięśniony mieszkaniec niewielkiej wsi(...) postanowił spróbować swoich sił w modelingu i zgłosił się na casting do "Top Model". Niestety, młodszy Maślak nie wpadł w oko Wolińskiemu, Tyszce i Joasi Krupie! "PORA WRACAĆ DO FABRYKI PRODUKOWAĆ...

 • Kinowe pasje Józefa Piłsudskiego

  Gdyby Piłsudski był Amerykaninem, Hollywood by mu nie odpuściło. W Polsce także grali go sami najlepsi. Czy jednak wiecie, że i on był zapalonym kinomanem?

Zdjęcia na temat: polski model
Wideo na temat: polski model
 • Rafał Maślak chce zrobić z ojca modela! "Robię mu profesjonalną sesję"

  Rafał Maślak nakłania ojca do spróbowania swoich sił w modelingu. Były Mister Polski zamierza zorganizować ojcu profesjonalną sesję zdjęciową. Uważa, że mogłoby to być dodatkowe zajęcie, nie ingerujące w jego dotychczasowy tryb życia. Co więcej, model namawia ojca do założenia konta na Instagramie. W sierpniu Maślak na Facebooku poinformował, że jego tata bardzo podoba się kobietom i dostaje

 • Tym modelem zachwyca się świat! Ma polskie korzenie!

  Matthew Noszka zawojował amerykański świat modelingu, a magazyn "Vogue" umieścił go na liście 50 najlepiej zbudowanych mężczyzn. Jego ojciec ma polskie korzenie, ale sam Matthew nigdy nie był w Polsce. Jak zaczęła się jego przygoda z modelingiem? Czy planuje odwiedzić Polskę? Zdradził też, co go zaskoczyło w świecie mody. Z modelem rozmawiał Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN

 • Grudowicz z "Top Model" zaskoczył wyznaniem! "Nie wiem, co byłoby ze mną, gdybym..."

  Patryk Grudowicz, zwycięzca "Top Model" przyznał w wywiadzie dla Wideoportalu, że zgłosił się do tego programu, ponieważ od zawsze marzył o życiu modela. Jego obecna praca, podczas której pojawia się na ekskluzywnych imprezach oraz pozuje dla czołowych marek w Polsce, była dla niego czymś całkowicie nieosiągalnym. Stara się jednak traktować show-biznes z dystansem. Przyznał, że otrzymywał

Dyskusje na temat: polski model
 • Re: "M jak miłość": Iza targnie się na swoje życie!

  dla tej Łebkoskiej to sie już całkiem pod sufitem poprzestawiało, trzeba kończyć ten serial, bo zamiast promować tradycyjny polski model rodziny, to jakieś patologie sie tam szerzy

 • Re: "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  Polski model filmu - denny scenariusz, spęd wszystkich "znanych", niech publika się cieszy... Bo przecież każdy kogoś lubi, każdy znajdzie coś dla siebie. Długo by wymieniać tytuły w których takie spędy się odbyły. W takich produkcjach przodowali Kot i właśnie Karolak. A może czas zacząć od dobrego scenariusza, dobrej reżyserii i nowych twarzy?

 • Re: Małgosia tonie w długach

  Nie ma czego żałować. Niejeden pożycza na chleb, ale pół Polski ,która jest karmiona tego typu knotami. Za pieniądze naszego abonamentu rozpuszcza się takie "gwiazdy", które muszą mieć najnowszy model samochodu kosztem pożyczek. Na sam widok tej cierpiętnicy zbiera się na nudności. Życzę jej pożyczania na chleb. A te wszystkie seriale niech przepadną, bo ogladają je tylko ci, którzy nie mają