• Informacje na temat:

  polski organizowane

Artykuły na temat: polski organizowane
 • Ilona Felicjańska-Montana rusza w Polskę. Będzie nauczać!

  ...odpoczynek przyjdzie czas w sierpniu. Wtedy wraz z synami wybierze się prawdopodobnie nad polskie morze, by oddawać się sportom wodnym. - Chcemy wyjechać gdzieś z dziećmi. Teraz są takie czasy, że nie trzeba...

 • Insomnium dwukrotnie w Polsce

  W połowie listopada na dwu koncertach w Polsce pojawi się melodyjna, doom / deathmetalowa grupa Insomnium z Finlandii.

 • Teresa Tutinas wyemigrowała z Polski i zmieniła zawód. Czym się dzisiaj zajmuje?

  ...niegdyś piosenkarce słuch jakiś czas temu zaginął. Jej przeboje odkryło jednak ostatnio młode pokolenie polskich muzyków, tęskniących za rozrywką na poziomie. Fragmentami jej melodii zainspirowali się(...) swojej artystycznej fantazji. W Sztokholmie została członkinią polonijnej grupy Bagatela, przez długi czas nieodłącznego elementu wszystkich uroczystości organizowanych przy polskim konsulacie...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Miss Polski Ewa Mielnicka rozżalona. Narzeczony zagonił ją do garów!

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka (22 l.) chciałaby organizować konkursy miss w naszym kraju. Niestety, nie dostała zgody swojego narzeczonego, który najchętniej widziałby ją w kuchni, przy garach!

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Marcin Gortat wraca do Polski! "Tak długiego urlopu nie miałem chyba nigdy"

  To nie jest łatwy rok dla polskiego koszykarza, który ostatnich 12 lat spędził w Ameryce. Po tym, jak klub LA Clippers rozwiązał z nim kontrakt, wypłacając 13,5 miliona dolarów za sezon, Gortat(...) Musiał, Agnieszka Włodarczyk, Szymon Majewski, Bartosz Kurek i Paweł Fajdek) spotkają się z reprezentacją Wojska Polskiego. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele...

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • ​Społeczność LGBT: Jarosław Kaczyński najbardziej wpływową osobą w Polsce!

  Powstał pierwszy ranking 100 najbardziej wpływowych osób według środowiska LGBT. Co zaskakujące, jego zwycięzcą został, mimo braku deklaracji przynależności do mniejszości seksualnej, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (69 l.).

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

Zdjęcia na temat: polski organizowane
Wideo na temat: polski organizowane
 • Ewa Mielnicka rozżalona. Narzeczony zagonił ją do garów!

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka chciałaby organizować konkursy miss w naszym kraju. Niestety, nie dostała zgody swojego narzeczonego, który najchętniej widziałby ją w kuchni, przy garach!

 • Urban pakuje plecak na Światowe Dni Młodzieży!

  Jerzy Urban od dłuższego czasu spełnia się w roli youtubera, zamieszczając w sieci często dość kontrowersyjne filmiki. Tym razem Urban postanowił zakpić sobie z organizowanych w Polsce Światowych Dni Młodzieży, które zaplanowano na ostatni tydzień lipca w Krakowie. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" postanowił skompletować swój własny zestaw pielgrzyma, który składa się m.in. z różańca, "Biblii", prezerwatyw oraz wódki! Wyszło zabawnie?

 • Jerzy Dudek znów został św. Mikołajem!

  Jedna z uczennic, Roksana Wilczak, z okazji zbliżających się świąt chce przygotować podarunki dla wielodzietnej, potrzebującej rodziny w ramach akcji „Szlachetna Paczka". Nastolatka organizuje zbiórkę rzeczy, ale w wyniku nieporozumień, uczniowie rezygnują z udziału w akcji. Z pomocą dla zrozpaczonej dziewczyny przychodzi Jerzy Dudek! Świetny sportowiec pojawia się w Szkole i stara się przekonać młodych ludzi, że nie można się poddawać i trzeba działać wspólnie. Piłkarz od lat jest...

Dyskusje na temat: polski organizowane
 • Re: "Allo, allo": To ja, Gruber

  Wycieczki toury organizowane z Ameryki obejmują Europę zachodnią trochę to wina rządów krajów Europy środkowej i wschodniej. Promocja Polski leży i nic sie nie robi, np Wheel of Fortune w USA i Kanada można zobaczyć wycieczki fundowane przez kraje zachodnie nic ze wschodnich chociaż były czeskie.