• Informacje na temat:

  polski polityk

Artykuły na temat: polski polityk
 • "1983" nie będzie komentował polityki

  ..."1983" to pierwszy polski serial Netfliksa, który już wzbudza kontrowersje. Akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której żelazna kurtyna nigdy nie upadła.

 • Paszporty "Polityki" 2014: Nominacje muzyczne

  Poznaliśmy kandydatów do prestiżowej nagrody Paszport "Polityki". Nominowani w kategorii muzyka popularna zostali: Pablopavo, Michał Biela oraz Wacław Zimpel.

 • Polska - Dania: tak partnerki zawodników, politycy i celebryci dopingowali reprezentację!

  Mecz Polska - Dania przyciągnął na trybuny rzeszę celebrytów oraz polityków. Na trybunach zasiedli m.in. Tomasz Lis z córką, Radek Majdan, Piotr Rubik, Dorota Gawryluk, Karolina Szostak, Aleksander Kwaśniewski, Jerzy Buzek i Piotr Gliński. Oczywiście nie mogło zabraknąć także partnerek naszych piłkarzy i tak na stadionie pojawiły się Sara Boruc, Jessica Ziółek i Anna Lewandowska. Ta ostatnia...

 • "Nie wierzę politykom": Nowy program TVP Info

  3 maja na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program publicystyczny "Nie wierzę politykom", omawiający zjawiska społeczno-polityczne w długofalowej perspektywie. Program poprowadzą: Maciej Gdula, Michał Kozłowski i Magda Szcześniak, a gościem pierwszego spotkania będzie Edwin Bendyk.

 • Monika Kuszyńska i Krzysztof Cugowski chcą do polityki. Będą startować w wyborach!

  Śpiewanie było całym ich życiem. Teraz przed nimi kolejne wyzwania. Monika Kuszyńska (35 l.) postanowiła wystartować w wyborach parlamentarnych. Apetyt na politykę ma również Krzysztof Cugowski (65 l.).

 • Piotr Pręgowski: Z "Rancza" do polityki

  Czy Pietrek z "Rancza" miał duży udział w jego zwycięstwie wyborczym?

 • Kinga Rusin (46 l.) w czerwcu wybrała się w podróż swojego życia. Zrobiła sobie niekończące się wakacje, ale i na końcu świata docierają do niej złe wieści o polskiej polityce.

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

 • "Ucho Prezesa": Co politycy myślą o serialu?

  Szef MON Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej, ocenił, że serial satyryczny "Ucho Prezesa" jest znakomity. Minister SWiA Mariusz Błaszczak przyznał, że jest zabawny. Premier Beata Szydło żartowała, że razem z szefami: MSWiA i MON będą musieli wystąpić do autorów o tantiemy, ponieważ robią reklamę serialowi.

 • "Hiszpanka": Polska superprodukcja

  "Historia, która przekracza granice wyobraźni" - tak dystrybutor promuje film "Hiszpanka" Łukasza Barczyka. Właśnie pojawił się nowy zwiastun produkcji, która do kin wejdzie 23 stycznia 2015 roku.

Zdjęcia na temat: polski polityk
Wideo na temat: polski polityk
 • Czy młodzi ludzie interesują się polityką? Pola Lis i Maciej Wróblewski o akcji #MŁODZIMUSTVOTE

  Polska od piętnastu lat należy do Unii Europejskiej, z czego większość obywateli jest zadowolona. Już niedługo odbywać się będą wybory do Europarlamentu, jednak badania pokazują, jak niewielki odsetek młodych ludzi postanawia głosować. Dlaczego tak się dzieje? W studiu „Dzień Dobry TVN” Pola Lis oraz Maciej Wróblewski starali się namówić tę część społeczeństwa do interesowania się polityką

 • Łukasz Darłak z „Big Brothera” masakruję w wywiadzie Beatę Szydło!

  Łukasz Darłak (26 l.) po opuszczeniu domu Wielkiego Brata postanowił mocnym krokiem wejść w polski show-biznes. Podczas ostatniego wywiadu dla nas zdradził, któremu politykowi najmniej ufa i przy okazji zmasakrował Beatę Szydło (56 l.).

 • Robert Biedroń popularniejszy od Dudy

  Robert Biedroń jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych polityków w Polsce. Realizuje się jako prezydent Słupska, dostaje też propozycje, by kandydować na stanowisko prezydenta Warszawy(...) dużo polityków, którzy byli najpopularniejsi, a dzisiaj nawet nie pamiętamy ich nazwisk" - zaznaczał Biedroń. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: polski polityk