• Informacje na temat:

  polski poprowadzą

Artykuły na temat: polski poprowadzą
 • Magda Gessler szykuje się do rewolucji. Otwiera z ukochanym biznes w Polsce

  ...poprowadzą swoje programy "Sexy kuchnia Magdy Gessler" oraz "Makłowicz w drodze" w tematycznym kanale TVN - Food Network. Co to oznacza dla Magdy, dotąd niekwestionowanej królowej smaku? Jeszcze(...) zaś sprawiło, że coraz częściej myśli o powrocie do Polski. - Waldek chciałby na Mazurach otworzyć klinikę połączoną ze SPA. Magda z kolei dołączyłaby do niego i karmiła jego pacjentów znakomitymi...

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Będą razem pracować! Poprowadzą pokazy mody w Katowicach

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu ostatnich miesięcy. O ich rozstaniu i zakończonych sukcesem próbach ponownego ułożenia sobie życia we dwoje(...) weekend po raz pierwszy od bardzo dawna znów pokażą się oficjalnie jako para. Poprowadzą dwudniowe pokazy mody w Silesia City Center w Katowicach, podczas których pokazanych zostanie ponad 100 nowych...

 • "Nie wierzę politykom": Nowy program TVP Info

  3 maja na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program publicystyczny "Nie wierzę politykom", omawiający zjawiska społeczno-polityczne w długofalowej perspektywie. Program poprowadzą: Maciej Gdula, Michał Kozłowski i Magda Szcześniak, a gościem pierwszego spotkania będzie Edwin Bendyk.

 • "Roztańczony PGE Narodowy" na antenie Telewizji Polsat i kanału Disco Polo Music

  ...​Już 23 września Stadion PGE Narodowy stanie się jak rok temu największą dyskoteką w Polsce. Do zabawy porwą giganci muzyki disco: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i Weekend, Marcin Miller z formacją Boys oraz Sławomir Świerzyński i Bayer Full. Gwiazdą zagraniczną wieczoru będzie Alvaro Soler. Imprezę poprowadzą Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz...

 • MTV EMA 2014: Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą

  Znamy już wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii najlepszy polski artysta. Zwycięzcą został idol nastolatek Dawid Kwiatkowski!

 • "M jak miłość": Iza jest moja! Rozmowa z Tomaszem Ciachorowskim

  Po dwóch miesiącach wypoczynku wraca do pracy z ogromnymi pokładami energii i entuzjazmu. Jesienią dużo czasu spędzi w teatrze i na planie serialu "M jak miłość", do którego obsady niedawno dołączył. Jego bohater Artur jest chłopakiem Izy. Przyleci do Polski z Londynu, bo wyczuje, że jego ukochana za bardzo zbliżyła się do Marcina...

 • Plenery Film Spring Open rozpoczęły się w Krakowie

  Plenery Film Spring Open 2014, czyli warsztaty filmowe dla młodych adeptów kina, rozpoczęły się w środę w Krakowie. W tym roku udział w przedsięwzięciu organizowanym przez znanego operatora Sławomira Idziaka bierze co najmniej 250 osób z Polski i z zagranicy.

 • Kasia Skrzynecka odreagowuje porażkę na Dominikanie

  Kasia Skrzynecka (43 l.) po cichu liczyła, że poprowadzi - jak za dawnych czasów - kolejną edycję "Tańca z gwiazdami". Gdy prawa do programu przejął Polsat, pozbyła się złudzeń i... uciekła z Polski.

 • "TzG": Tatiana Okupnik trenuje bez muzyki

  Co prawda do startu trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami" pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański.