• Informacje na temat:

  polski prezydent

Artykuły na temat: polski prezydent
 • Robert Biedroń będzie kandydował na prezydenta Polski?

  Robert Biedroń (39 l.) cieszy się coraz większą sympatią i zaufaniem Polaków. Jego profil na Facebooku śledzi ponad 270 tys. internautów, a do grupy "W 2020 roku głosuję na Biedronia" zapisało się już blisko 60 tys. osób. Zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego prezydent Słupska ma duże szanse na wygraną w kolejnych wyborach prezydenckich głównie ze względu na liberalne poglądy i dobry kontakt...

 • Prezydent Komorowski o "Idzie": Wywołuje dyskusję

  Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w poniedziałek, że oscarowy film "Ida" to dowód, że Polska może pokazać światu dobre i ciekawe kino. Jego zdaniem jest też przykładem jak dobry film wywołuje dyskusję i "pogłębioną refleksję nad różnymi aspektami życia".

 • Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę!

  To był dla Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.) wyjątkowy dzień. Została zaproszona do Belwederu, gdzie prezydent Andrzej Duda odznaczył ją Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za "wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Aktorka nie kryła swojej radości, a w tym niezwykłym momencie towarzyszył jej ukochany synek Jaś. To było pierwsze wspólne oficjalne wyjście Kożuchowskiej wraz...

 • Prezydent odznaczył Danutę Szaflarską Orderem Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył w środę Orderem Odrodzenia Polski aktorkę Danutę Szaflarską. Jak mówił, Szaflarska to "pierwsza dama polskiej sceny i ekranu".

 • Maria Peszek (42 l.) zapytana o najgorszego prezydenta Polski po '89 roku, nie miała wątpliwości!

 • Prezydent USA zbagatelizował Holokaust

  Latem 1943 roku Jan Karski udał się z tajną misją poinformowania zachodniego świata o tragicznej sytuacji Żydów w Polsce. Ówczesny prezydent USA - Franklin D. Roosevelt, pomimo dostarczonej wiedzy nie podjął żadnych działań. Między innymi o tym dramatycznym spotkaniu opowiada film Sławomira Grünberga "Karski i władcy ludzkości", który pojawi się w kinach już 24 kwietnia.

 • Prezydent Gdańska nie żyje. Gwiazdy, politycy i dziennikarze w szoku po śmierci Pawła Adamowicza!

  To bardzo smutny dzień dla Polski. Potwierdziły się najgorsze informacje, że prezydent Gdańska nie żyje. Paweł Adamowicz został raniony nożem podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zmarł w szpitalu. Miał 53 lata. Na portalach społecznościowych żegnają go gwiazdy, politycy oraz dziennikarze.

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • Siostry Godlewskie wróciły z nowym hitem! Prezydent Andrzej Duda będzie zaskoczony!

  ...16 maja prezydent Andrzej Duda obchodzi swoje 46. urodziny. Z tej okazji siostry Godlewskie – Małgorzata i Esmeralda postanowiły zrobić mu niespodziankę!

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

Zdjęcia na temat: polski prezydent
 • Kabaret Limo
Wideo na temat: polski prezydent
 • Kinga Rusin chciałaby zostać prezydentem Polski?

  Kinga Rusin podczas ostatniego wywiadu dla nas odpowiedziała na bardzo trudne pytanie. Nasz reporter zapytał dziennikarki, czy chciałaby zostać prezydentem Polski. Jej reakcja, była błyskawiczna! Gwiazda dodatkowo wyraziła swoją opinię na temat zbliżających się wyborów parlamentarnych i płonących lasach w Amazonii.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Robert Biedroń prezydentem Polski?

  Robert Biedroń twierdzi, że spełnia się w roli prezydenta Słupska i nie zamierza tego zmieniać. Podkreśla też, że przed jego miastem wciąż stoi wiele wyzwań, przede wszystkim związanych z ograniczeniem zadłużenia.

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

Dyskusje na temat: polski prezydent
 • Re: "Klan": Biologiczny ojciec Maćka wróci do Polski...

  Prezydent powinien dekretem zakończyć ten serial.

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Niech nam żyje przyszły prezydent wolnej Polski Donald Tusk !!!

 • Re: "Korona królów": Złote lata Polski na antenie TVP!

  Jak to jest , że kiedyś władcy Polski nie traktowali religii poważnie , a w ciągu ostatnich dwudziestu lat jeden prezydent nosił Matkę Boską w klapie , drugi zginął w drodze na mszę , a były premier bierze udział w Kongresie Katolików na Jasnej Górze ? JW

 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  ~J)-widać,żeś z pisu--jeszcze w-ce prezydent USA nie wyjechał z Polski-a ty już siejesz miłość do narodu amerykańskiego-(nazywając ich łachmytami)-pewnie dostaniesz order od prezydenta i premiera za odwagę i szeżenie prawdy rządzacych.

 • Re: Najlepiej zarabiające aktorki w Hollywood!

  Za rządów PO sołtys w gumoflcach z jakiegoś pierdziszewa w centrum Polski zarabiał kilka razy więcej niż prezydent całego państwa,czas to zmienić ale tak naprawdę nie pamiętam prawdziwej nazwy tego pierdziszewa

 • Re: "Na Wspólnej": Igor Nowak zakocha się w mężatce?

  18.15 w TV Trwam, Radio Maryja wystąpi na żywo przyszły Prezydent Polski Andrzej Duda

 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  uchwały Sejmu o ujawnieniu tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa Na przyspieszenie rozpatrywania wniosku o odwołanie rządu wpłynął prezydent Lech Wałęsa, który złożył 4 czerwca 1992 własny wniosek o odwołanie premiera Od 5 czerwca 1992 Radą Ministrów kierował Waldemar Pawlak. Zamach na rząd Premiera Jana Olszewskiego – pierwszy od września 1939 r. polski rząd z wolnych wyborów

 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  zdrajców i sprzedawczykow narodu jak Tusk, Kwasniewski, Wałęsa, Schetyna, Pawlak, Róża Thun von costam costam i innych działających na niekorzysc Polski. po trzecie nie widze aby PiS łamał konstytucje to(...) i zagranica. Za czasow Jagiellonów czy Piastów osoby pokroju Tuska czy nawet smiesznego redaktora Lisa zostałyby sciete za działania na niekorzysc Polski a co gorsza działanie na rzecz innych narodów. Taki

 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Niemiecki dziennikarz Thomas Dudek przez tydzień słuchał i czytał tylko prorządowe polskie media. Przypominam rozmowę, która ukazała się w magazynie „Press” (01-02.2019). Co Cię skłoniło, żeby przez(...) między innymi Święto Wojska Polskiego. Dzień zaczynałem z prawicowymi portalami i gazetami, potem oglądałem TVP Info, a wieczorem obowiązkowo „Wiadomości”. Początki były trudne? Nawet nie, ale drugiego

 • Re: ​"Daleko od noszy": Pamiętacie tę piękną blondynkę? Co się stało z Magdą Mazur?

  Polska finansuje pobyt obcych wojsk z USA na swoim terytorium, które zajmują się jedynie szkoleniem, jak szybko ewakuować się z Polski w przypadku zagrożenia. Polska jest jedynym krajem na świecie, co przyznał sam prezydent USA Pan Donald Trump, że USA nie musi płacić miliardów USD za pobyt wojsk USA w Polsce, jak w innych krajach, przeciwnie na tym USA jeszcze zarabia, to Polska płaci USA. Komuniści