• Informacje na temat:

  polski scenarzysta

Artykuły na temat: polski scenarzysta
 • Ciężki los scenarzysty

  Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci _ Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłopca o imieniu Romek. Przez przypadek do tytułowej rodziny...

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

 • "Władca Pierścieni": Amazon znalazł scenarzystów! JD Payne & Patrick McKay na pokładzie

  JD Payne oraz Patrick McKay, scenarzyści m.in. czwartej części filmowego "Star Treka", napiszą najnowszą historię ze Śródziemia.

 • Jak Owen Wilson był scenarzystą Wesa Andersona

  Owena Wilsona kojarzy się głównie z komediowymi rolami. Tymczasem aktor rozpoczynał od pisania scenariuszy z... Wesem Andersonem.

 • "Ojciec Mateusz": Jego losy są w rękach scenarzystów

  - Mój Marczak to zabawny i wesoły facet, jego cechą jest pracowitość. Tyle tylko, że efekty jego starań są różne. Nie zawsze takie, jakich spodziewa się szef, inspektor Możejko - ocenia swojego bohatera Artur Pontek.

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Taki będzie polski tytuł!

  Firma Disney, która wprowadzi na ekrany kin siódmą część gwiezdnej sagi, ujawniła polski tytuł tej wyczekiwanej produkcji. Polska premiera filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" odbędzie się 25 grudnia 2015 roku.

 • Okiem scenarzystów

  ..., zostawiając go bez ubrania - mówi aktorka, która... nie miała okazji spotkać się ze scenarzystami oko w oko. Bez odmładzania! Nie poznała ich też Ada Fijał, grająca Ewę, rywalkę Lilki. - Trochę szkoda...

 • Steven Spielberg przyjechał do Polski

  33 tys. z Was dało Fundacji Shoah swoje świadectwa życia i śmierci; czuję jak głęboko przynależę do każdego z Was - mówił w poniedziałek, 26 stycznia, w Krakowie Steven Spielberg do osób ocalonych z Holokaustu.

 • "Komisarz Alex": Janusz Chabior jak polski dr House

  .... Inteligentny, sarkastyczny i lekko depresyjny. Ba, Krzysiek Lang (reżyser i scenarzysta serialu - przyp. red.) śmiał się nawet, że kiedyś z chęcią napisałby kilka odcinków, które działyby się tylko...

 • Janusz Chabior: Polski doktor House?

  Stroni od bankietów i nie gości w prasie plotkarskiej. Janusz Chabior na sympatię widzów zapracował charyzmatycznymi rolami na ekranie. Czy aktor chciałby zagrać polskiego doktora House'a?

Zdjęcia na temat: polski scenarzysta
Wideo na temat: polski scenarzysta
 • Magda Mołek o śmierci Żuławskiego: Dowiedziałam się w taksówce, życie się zatrzymało

  Warszawa. W środę (17.02) zmarł wybitny polski reżyser i scenarzysta Andrzej Żuławski. Przegrał z chorobą nowotworową. Magda Mołek wypowiedziała się na temat smutnego wydarzenia. - Nigdy nie mieliśmy okazji się spotkać, nie mam prywatnych wspomnień, ale dowiedziałam się o tym w taksówce i to są takie chwile, kiedy życie się zatrzymuje - powiedziała. Dziennikarka przyznała też, że żyjemy w czasach

Dyskusje na temat: polski scenarzysta