• Informacje na temat:

  polski ściągnął

Artykuły na temat: polski ściągnął
 • Marcinkiewicz ściągnął narzeczoną do Polski

  "We wtorek oboje spędzili upojną noc w luksusowym hotelu Marriott. Nazajutrz polityk zabrał dziewczynę, która zajęła miejsce żony, na spacer po centrum stolicy" - donosi jeden z dzienników.

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • ...z Polski i likwidację interesów w kraju. Ile w tym prawdy? W imieniu Zienia głos zabrał asystent, Kamil Piechowiak. - Maciek rzeczywiście zaczyna realizować nowy projekt w Brazylii. Ale to nie oznacza, że ma kłopoty finansowe i wycofuje się z Polski - tłumaczy. - Owszem, jego krawcowe szukają pracy gdzie indziej, ale skoro on będzie działał tu mniej, one mogą szyć dla innych znanych marek...

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Maja Ostaszewska dziękuje za sukces "Pitbulla": Wasza sympatia przerosła najśmielsze oczekiwania

  Film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" z Mają Ostaszewską (44 l.) w jednej z ról w 2016 roku ściągnął do kin rekordową liczbę widzów. Aktorka postanowiła podziękować za to publiczności...

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

 • Kuźniar musi odejść?

  W ostatnich dniach Jarosław Kuźniar ściągnął na siebie falę krytyki ze strony internautów. Tylu przeciwników nie ma obecnie chyba żaden polski dziennikarz!

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • "Na dobre i na złe": Sara skrywa tajemnice

  .... uratowała dziecko Oli (Anna Karczmarczyk). Doktor Sara zostanie w Leśnej Górze na dłużej? - Wygląda na to, że tak. Dlaczego zrezygnowała z kariery w Stanach? - Ściągnął ją do Polski Piotr (Marek...

 • Perfekcyjna pani stadionu

  Pierwszy polski koncert Beyonce - zorganizowany w ramach Orange Warsaw Festival 2013 - ściągnął na Stadion Narodowy w Warszawie nieprzebrane tłumy, większe niż zjawiły się na Madonnie czy Coldplay. Niesamowity głos Beyonce niósł się po zakamarkach biało-czerwonego koszyka z wielką mocą i szkoda, że nagłośnienie stadionu nie zawsze sobie z tą mocą radziło.

Wideo na temat: polski ściągnął
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Najczarniejsza godzina

  Katastroficzny film science fiction w spektakularnym 3D, wyprodukowany przez Timura Bekmambetowa, reżysera wizjonerskiej "Straży nocnej". Grupa młodych ludzi próbuje przetrwać inwazję przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy dysponują niszczącą siłą o nieznanym pochodzeniu i ogromnej mocy. W rolach głównych: Emile Hirsch ("Obywatel Milk", "Wszystko za życie") i Olivia Thirlby ("Juno", "Zakochany Nowy Jork"). Akcja filmu "Najczarniejsza godzina" rozgrywa się w Moskwie. Grupa młodych ludzi...

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...