• Informacje na temat:

  polski soft

Artykuły na temat: polski soft
 • Koktajl Party u Doktor Marty Tazbir

  ...20 września w ogrodzie Kliniki Tazbir w Łodzi odbyło się kolejne, niezwykłe Koktajl Party połączone z pokazem mody. W przyjęciu uczestniczyły gwiazdy, pacjenci i partnerzy kliniki. Gościem specjalnym była aktorka Pani Grażyna Wolszczak, ambasadorka kliniki oraz finalistka Miss Polski- Karolina Źródłowska.

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • "Barwy szczęścia": Arek zamieni ich życie w koszmar!

  ...autorski projekt - piszę teksty, śpiewam i komponuję muzykę. To taka lżejsza odmiana rocka, nazywam ją - soft rock. Moim największym marzeniem jest zostanie producentem filmowym i serialowym. Patrzę, uczę(...) mają myśleć po takich nieporozumieniach jak "Ciacho", "Kac Wawa" czy "Last Minute"? Liczę na to, że "Wkręceni" będą nową jakością w polskim kinie komercyjnym, pierwszym krokiem w kierunku odbudowania...

 • Jeszcze klipy czy już soft porno?

  Z roku na rok teledyski muzyczne stają się coraz odważniejsze, wręcz obsceniczne, epatują nagością, a często nawet wulgarną erotyką. Czy prowokujące seksualnie teledyski nie powinny zostać prezentowane późną nocą?

 • Von Trier skraca "Nimfomankę"! Ale nie sam...

  Lars von Trier zrezygnował ze stworzenia wersji soft swego nowego filmu "Nimfomanka", jednak po raz pierwszy w dotychczasowej karierze nie będzie odpowiedzialny za ostateczny kształt swego dzieła.

 • Polskie koncerty Coil

  Na trzy koncerty do Polski przyjeżdża żywa legenda rockowej awangardy, brytyjska formacja Coil. Zespół wystąpi dwukrotnie w gdańskim kościele św. Jana, 24 i 15 października, oraz 26 października w hali Łódzkiego Centrum Filmowego w Łodzi.

 • "Zaczęliśmy od przybrania po***anej nazwy"

  Z rapem w Polsce jest tak - albo mówi o ulicy i paleniu przy zagęszczeniu przeróżnych wulgaryzmów, albo jest zaangażowany w sprawy społeczne, powtarzając co chwilę, jaka to Polska jest zła.

 • "Henry Fool to projekt studyjny"

  Grupa Henry Fool to uboczny projekt muzyków znanych m.in. z takich formacji, jak No Man, Samuel Smiles i Pendragon. Spotkali się, aby przedstawić własną wizję rocka progresywnego na miarę XXI wieku. W efekcie powstało zaskakująco dojrzałe dzieło, którego zawartość oscyluje pomiędzy muzyką przełomu lat 60. i 70., prezentowaną przez wczesny Genesis, Pink Floyd i Soft Machine, eksperymentami

 • The Doors na DVD

  13 lutego, nakładem wytwórni BMG, ukazało się w Polsce DVD grupy The Doors, zatytułowane "Soundstage Performances". Płyta jest zbiorem fragmentów trzech występów tej legendarnej formacji, z Ameryki Północnej i Europy.

 • "Cisza jest wspaniałą rzeczą"

  Nawiązująca do popowej stylistyki z lat 60. i 70. XX wieku grupa Blackfield na szczęście nie okazała się tylko jednym z wielu projektów Stevena Wilsona, na codzień lidera grupy Porcupine Tree. "Blackfield", debiut formacji stworzonej razem z izraelskim muzykiem Avivem Geffenem, przyniósł nastrojowe, klimatyczne piosenki mogące przypominać dorobek The Beach Boys czy The Beatles. Po blisko trzech latach pojawił się drugi album zatytułowany po prostu "Blackfield II" (premiera 19 lutego 2007...

Dyskusje na temat: polski soft
 • Re: Turecka ofensywa w TV!

  duszenia się nawzajem nawet w rodzinie ukryć do końca nie mogli ale to co pokazano to taki soft . Serial to część tureckiej polityki propagandowo-historycznej kreowanej z rozmachem która naiwnym(...) masowo w Stambule produkowanych i wielu innych rzeczy z epoki...Co do Polski to jak najbardziej wtedy z Turkami wojowała vide Mohacz i śmierć tam do 1000 naszych rycerzy ,W 1551 Tatarzy podczas najazdu