• Informacje na temat:

  polski teledysk

Artykuły na temat: polski teledysk
Zdjęcia na temat: polski teledysk
Wideo na temat: polski teledysk
 • Jest już teledysk do piosenki Mateusza Magi! Udaje w nim, że uprawia seks z kobietą!

  Mateusz Maga chyba nie spodziewał się, że jego pierwsza piosenka wzbudzi aż takie emocje. Od kilku dni z jego "First kiss" nabija się bowiem cały polski internet! Uczestnik "Top Model" w show TVN(...) teledysk do tej piosenki, w którym Maga udaje, że uprawia seks z kobietą! Oglądacie na własną odpowiedzialność!

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Monika Miller: mój teledysk "W bezruchu" jest kontrowersyjny i będzie hejt!

  Monika Miller planuje już wkrótce podbić rynek fonograficzny. Podczas ostatniego wywiadu zdradziła nam, że jej teledysk będzie wielkim powiewem świeżości. Podobno takie czegoś jeszcze nie było w Polsce i z pewnością spłynie na nią fala hejtu po premierze.

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...

Dyskusje na temat: polski teledysk