• Informacje na temat:

  polski tom hanks

Artykuły na temat: polski tom hanks
 • Tom Hanks weźmie ponowny ślub!

  Z okazji perłowych godów gwiazdor Hollywood chce uroczyście podziękować swej żonie Ricie Wilson (61 l.) za 30 lat wspólnego życia. Tom Hanks (61 l.) zaplanował, że ceremonia, podczas której para(...) w prezencie od fanów z Polski? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Steven Spielberg będzie kręcił we Wrocławiu

  Część zdjęć do nowego filmu Stevena Spielberga - szpiegowskiego thrillera "St. James Place" - powstanie we Wrocławiu. Ekipa przyjedzie do Polski już w listopadzie, obecnie trwają prace nad budową scenografii - informuje TVN24.

 • Tom Hanks złożył życzenia i odśpiewał "100 lat" Monice Jaskólskiej, która zainicjowała akcję "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa".

 • Spielberg kręci we Wrocławiu

  We Wrocławiu w poniedziałek, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Stevena Spielberga, którego roboczy tytuł brzmi "St. James Place". W stolicy Dolnego Śląska przez najbliższe dni będą kręcone sceny plenerowe na ul. Kurkowej i Mierniczej.

 • "Lucyfer": Tom Ellis. Osiem interesujących faktów o gwieździe serialu

  Z kim studiował Tom Ellis? Kto jest jego ulubionym aktorem? Co aktor ma wspólnego z Davidem Tennantem? Zobaczcie!

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Hanks i Spielberg znów na wojnie

  Już 15 marca, dzień po amerykańskiej premierze, nowy mini-serial "Pacyfik" zadebiutuje w Polsce. Twórcami nowej produkcji HBO są: Tom Hanks, Steven Spielberg i Gary Goetzman.

 • "Ratując pana Banksa": Tom Hanks jako Walt Disney

  W niedzielę w Londynie odbędzie się europejska premiera filmu "Ratując pana Banksa" z Emmą Thompson i Tomem Hanksem w rolach głównych. Dystrybutor zaprezentował dziś polski zwiastun obrazu, który wejdzie na ekrany kin 24 stycznia 2014.

 • Nic nie łączy bardziej niż wspólna niedola

  ..."Przeszedłem swój chrzest bojowy właśnie podczas tych scen, gdy wszystko dookoła wybuchało, a moim zadaniem było pozostać przy życiu" - mówi Joe Mazzello, grający jedną z głównych ról w serialu "Pacyfik", którego producentami są Tom Hanks i Steven Spielberg. Praca na planie była dla niego jedną z najcięższych prób i najważniejszym doświadczeniem w karierze. W wywiadzie aktor opowiada...

 • Premierowy pokaz dwóch odcinków 10-częściowego serial u "Band of Brothers" - najnowszej produkcji Stevena Spielberga i Toma Hanksa - odbył się w środę wieczorem, 6 czerwca, na plaży Utah w Normandii, w 57. rocznicę inwazji wojsk alianckich.