• Informacje na temat:

  polski torby

Artykuły na temat: polski torby
 • "M jak miłość": Marcin wyjedzie z Polski?

  Marcin (Mikołaj Roznerski) poinformuje Olka (Maurycy Sabat), że zdecydował się wyjechać z Polski... Poprosi brata, by zajął się jego firmą. - Tylko uważaj, żebyś nie puścił mnie z torbami - zażartuje.

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • "Barwy szczęścia": Mały John przyleci do Polski!

  Po otrzymaniu wiadomości w 1776. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 8 stycznia w TVP2), że na przebywającą akurat na pielgrzymce we Francji Basię (Sławomira Łozińska) czeka na lotnisku bardzo pilna przesyłka, Zenek (Jan Pęczek) natychmiast pojedzie na Okęcie. Na miejscu okaże się, że do Polski przyleciał... wnuk Grzelakowej, mały John. Borys (Jakub Wieczorek) poradzi Zenkowi, żeby dokładnie...

 • Co łączy Patryka Vegę ze sprawą Barbary Blidy?

  Jeszcze przed premierą "Służb specjalnych" reżyser Patryk Vega przekonywał: "Szalenie trudno będzie polemizować z tym, co zobaczymy na ekranie. Na miejscu osób, które będą próbowały to zrobić, byłbym ostrożny. Bo jeśli się okaże, że jednak zbiega się to z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w rzeczywistości, to mogą popaść w śmieszność".

 • Cały czas kursuje po Polsce

  Emilia Komarnicka, którą zobaczymy jako Martę Gajewską w 12. odcinku "Komisarza Alexa", to jedna z najbardziej zapracowanych młodych polskich aktorek. Gra w gdańskim Teatrze Wybrzeże, w Warszawie spotkać ją można na planie serialu "Na dobre i na złe", jeździ po całej Polsce ze swoim recitalem. Aktorka śmieje się, że czas na odpoczynek ma jedynie wtedy, gdy jedzie pociągiem!

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Górniak - najgorzej ubrana w Polsce (zobacz zdjęcia!)

  ...płaszczyki, spodnie i duże torby. 3. Reni Jusis , piosenkarka Pożegnała się z t-shirtami i bojówkami, i wskoczyła w ekstrawaganckie ciuszki. Cudowna metamorfoza roku! 4. Radosław Sikorski , szef...

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Beata Sadowska wściekła na stewardessę!

  Dziennikarka twierdzi, że kobieta nie pozwoliła jej zająć wygodnego miejsca z 7-miesięcznym dzieckiem w pierwszym rzędzie. Gdy o to poprosiła, odprawiając się jako jedna z pierwszych, poinformowano ją "bezczelnie", że jest już ono zajęte, poza tym musi być wolne na wypadek, gdyby któremuś z pasażerów zrobiło się słabo. W tym czasie "podróżowały" tam - jak zauważa Sadowska - torby i laptopy...

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

Zdjęcia na temat: polski torby