• Informacje na temat:

  polski urodzony

Artykuły na temat: polski urodzony
 • Polska gwiazda urodzi w więzieniu? Sąd podjął decyzję!

  Ciężarna polska gwiazda, Ewa Malanda, która w Niemczech funkcjonuje jako Schwesta Ewa, została skazana na dwa i pół roku więzienia za uszkodzenie ciała, oszustwa podatkowe i wykorzystanie seksualne osób nieletnich. Jakiś czas temu media pisały, że urodzi w więzieniu. Sąd poszedł jej jednak na rękę...

 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?

 • Izabela Zwierzyńska niedawno urodziła! Teraz opuszcza Polskę! Dlaczego?

  Tygodnik "Życie na Gorąco" dowiedział się o zaskakujących planach aktorki Izabeli Zwierzyńskiej (28 l.)...

 • Anastacia po raz pierwszy w Polsce

  Amerykańska wokalistka Anastacia po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole.

 • Kinga Korta urodziła! Na świecie jest już jej synek

  Kinga Korta popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "Żony Hollywood". Na antenie TVN pokazywała swoje luksusowe życie za oceanem.  Przy okazji relacjonowała też starania o dziecko. Nie ukrywała, że marzy o potomstwie. Długo nie mogła zajść w ciążę, lecz w końcu stało się! Celebrytka ogłosiła, że ona i mąż zostaną rodzicami.  Podczas trwania ciąży Korta przyleciała do Polski, gdzie...

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • Karolina Gorczyca pokazała synka! Urodziła kilka dni temu!

  W połowie czerwca 2018 roku Karolina Gorczyca (33 l.) pochwaliła się, że urodziła drugie dziecko. Jej synek miał zaledwie kilka dni, kiedy kibicował razem ze swoją mamą polskim piłkarzom podczas meczu Polska-Senegal, który odbył się 19 czerwca.

 • Indila na pierwszym koncercie w Polsce (Spring Love Festival)

  22 maja w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Spring Love Festival. Główną gwiazdą będzie francuska wokalistka Indila, która w 2014 roku sprzedała najwięcej płyt w naszym kraju.

 • Polska piosenkarka jest w 7. miesiącu ciąży! Urodzi w więzieniu?

  Schwesta Ewa to pochodząca z Polski piosenkarka i raperka, która bardziej znana jest u naszych zachodnich sąsiadów, gdzie udało jej się nawet wydać płytę o szokującym tytule "Ku*wa", która świetnie się sprzedała. Niestety, muzyka nie była jedynym zajęciem Ewy.  W listopadzie 2016 roku tamtejsza policja zatrzymała ją m.in. pod zarzutami sutenerstwa, uszkodzeń ciała i przestępstw seksualnych...

 • Nneka powraca do Polski na dwa koncerty

  Nneka, ciemnoskóra wokalistka i poetka soul porównywana często do Lauryn Hill i Erykah Badu wystąpi pod koniec kwietnia 2015 roku na dwóch koncertach w naszym kraju.

Zdjęcia na temat: polski urodzony
Wideo na temat: polski urodzony
 • Kaczorowska: Mam nadzieję, że do końca roku urodzę!

  Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co widzowie będą mogli zobaczyć w powakacyjnych odcinkach "Klanu". Serialowa Bożenka będzie w zaawansowanej ciąży i według jej obliczeń do końca roku powinna urodzić. Aktorka nie obawia się grać z małym dzieckiem na planie, bo jak przyznała, ma dobry kontakt z maluszkami. Z powodzeniem prowadzi taneczne warsztaty dla dzieci w całej Polsce, a poza tym jej siostra ma dwie córeczki. (Videoportal/x-news)

 • "Tacy jesteśmy": Premiera już 1 marca!OX Polska

  Szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać.

 • Iwona Burnat wróci z mężem do Polski?

  pochodzący z Tarnowa, zadbali o to by ich córka znała ojczysty język. Przy okazji promocji programu "Żony Hollywood" Iwona przyleciała do Polski. Ku zaskoczeniu wielu osób, to jej pierwsza wizyta(...) podszkolił swój język. - Reggie chce się bardziej nauczyć polskiego, bo póki co mówi tylko "do łazienki" i "daj mi piwo" - zażartowała.

Dyskusje na temat: polski urodzony
 • Re: "Janosik": Polski Robin Hood

  Urodzony w Warszawie, a pisze gorzej niż wiesniak analfabeta ha ha ha

 • Re: "07 zgłoś się": Jerzy Rogalski wcale nie chciał go zagrać...

  marzenia, tj. zniszczenia Polski i wymazania jej z mapy świata a z Polaków zrobienia ludzi czwartej kategorii, białych murzynów w środku Europy a z terenu Polski miejsca do zasiedlania przez jego etnicznych pobratymców z wiadomego państwa, które sztucznie stworzono w 1948 roku, a jego pierwszym premierem był Ben Gurion, urodzony zresztą w Płońsku. Ale czy my, Polacy, pozwolimy na to, żeby tego dokonał?

 • Re: Gdzie się podziały tamte kreskówki?

  , obecnie w nowym tłumaczeniu zwany Tolek Cacek, Flinstonowie, Jetsonowie i inni. Wraz z pojawieniem się nowego kanału w tv naziemnej Polonia1, weszły na polski rynek głównie japońskie bajki ale z włoskim(...) mówiło :). Cow and chicken, był z napisami w oryginale, ale jakoś nigdy tego nie oglądałem, wolałem iść na piwo z kolegami :P. Yattaman był zajebisty, ale bez tego lektora polskiego w czołówce