• Informacje na temat:

  polski urodzony

Artykuły na temat: polski urodzony
Zdjęcia na temat: polski urodzony
Wideo na temat: polski urodzony
 • Kaczorowska: Mam nadzieję, że do końca roku urodzę!

  Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co widzowie będą mogli zobaczyć w powakacyjnych odcinkach "Klanu". Serialowa Bożenka będzie w zaawansowanej ciąży i według jej obliczeń do końca roku powinna urodzić. Aktorka nie obawia się grać z małym dzieckiem na planie, bo jak przyznała, ma dobry kontakt z maluszkami. Z powodzeniem prowadzi taneczne warsztaty dla dzieci w całej Polsce, a poza tym jej siostra ma dwie córeczki. (Videoportal/x-news)

 • "Tacy jesteśmy": Premiera już 1 marca!OX Polska

  Szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać.

 • Iwona Burnat wróci z mężem do Polski?

  pochodzący z Tarnowa, zadbali o to by ich córka znała ojczysty język. Przy okazji promocji programu "Żony Hollywood" Iwona przyleciała do Polski. Ku zaskoczeniu wielu osób, to jej pierwsza wizyta(...) podszkolił swój język. - Reggie chce się bardziej nauczyć polskiego, bo póki co mówi tylko "do łazienki" i "daj mi piwo" - zażartowała.

Dyskusje na temat: polski urodzony
 • Re: "Janosik": Polski Robin Hood

  Urodzony w Warszawie, a pisze gorzej niż wiesniak analfabeta ha ha ha

 • Re: Gdzie się podziały tamte kreskówki?

  , obecnie w nowym tłumaczeniu zwany Tolek Cacek, Flinstonowie, Jetsonowie i inni. Wraz z pojawieniem się nowego kanału w tv naziemnej Polonia1, weszły na polski rynek głównie japońskie bajki ale z włoskim(...) mówiło :). Cow and chicken, był z napisami w oryginale, ale jakoś nigdy tego nie oglądałem, wolałem iść na piwo z kolegami :P. Yattaman był zajebisty, ale bez tego lektora polskiego w czołówce