• Informacje na temat:

  polski wentworth

Artykuły na temat: polski wentworth
 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller zmienił priorytety

  ..., że przyjechałem do Polski w charakterze przewodniczącego jury festiwalu filmowego. W związku z tym wystrzegam się narzekania w wywiadach (śmiech). A wracając do pytania, ujmę to tak: nie do końca...

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

 • "Skazany na śmierć: Sequel": Premiera w Polsce

  ...) i Lincolna (Dominic Purcell), którzy - przekonani o śmierci Michaela (Wentworth Miller) - próbują na nowo ułożyć sobie życie. Pewnego dnia odkryją jednak, że Scofield przeżył i przebywa w więzieniu w Jemenie(...) głównych zobaczymy Wentwortha Millera oraz Dominica Purcella, którzy po zakończeniu czwartego sezonu "Skazanego na śmierć" wystąpili razem w serialach "Flash" oraz "Legends of Tomorrow". Sarah Wayne...

 • Laureaci 8. PKO OFF CAMERA

  "Ixcanul" Jayro Bustamante z Krakowską Nagrodą Filmową, "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej numerem jeden w Konkursie Polskich filmów Fabularnych - tak kończy się 8. PKO OFF CAMERA. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w sobotę, 9 maja wieczorem, w Krakowie.

 • Netflix: Premiera serialu "Secret City". W roli głównej Anna Torv

  ...zaznaczyć, że w najnowszej odsłonie w jednej z głównych ról zagra również Danielle Cormack ("Wentworth"). Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj...

 • "Skazany na śmierć" wraca

  Ucieczka z więzienia to dopiero początek prawdziwej intrygi. Już od 9 września w każdą niedzielę o godzinie 20 w telewizji Polsat drugi sezon serial u "Skazany na śmierć".

 • "Skazany na śmierć": Trwają rozmowy w sprawie szóstego sezonu?

  ...: Sequel" był opowieścią o dalszych losach Sary (Sarah Wayne Callies) i Lincolna (Dominic Purcell), którzy - przekonani o śmierci Michaela (Wentworth Miller) - próbowali na nowo ułożyć sobie życie...

 • "Skazany na śmierć" gejem?

  Znany z serial u "Skazany na śmierć" Wentwortht Miller spotyka się potajemnie z aktorem z serialu "Brothers and Sisters" - tak przynajmniej twierdzą osoby znające aktorów.

 • "Netflix": Premiera "Supergirl", "Flash" i "Legend jutra"

  W ofercie polskiego Netflixa pojawiły się seriale z uniwersum DC: "Supergirl" (2 sezony), "Flash" (2 sezony), "Legendy jutra" (2 sezony).

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci","Amelia" - między innymi tymi filmami Jean-Pierre Jeunet zapewnił już sobie godne miejsce w historii kina. Dzisiaj wchodzi na ekrany nowy film francuskiego reżysera - "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie".

Wideo na temat: polski wentworth
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

Dyskusje na temat: polski wentworth