• Informacje na temat:

  polski william

Artykuły na temat: polski william
 • Edyta Górniak: Kulisy rozstania z Williamem

  ...amerykański aktor William McKinney, znany z drugoplanowych ról w takich filmach jak "Muzyka duszy" czy "American Exorcism". Rozstanie pary było ponoć bardzo burzliwe. Według informacji gazety, mężczyzna zarzucał diwie, że zbyt wiele czasu poświęca muzyce, wyjeżdża na długie tygodnie do Polski i nie ma dla niego czasu. Edyta w końcu zdecydowała się rzucić Williama. "Decyzja o rozstaniu była bolesna...

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • Książę William i księżna Kate przyjeżdżają do Polski. Tak ugoszczone zostaną ich dzieci!

  ...​W poniedziałek 17 lipca rozpoczęła się wizyta księcia Williama (35 l.) i księżnej Kate (35 l.) w Polsce. Wraz z nimi przyjechali także dzieci, George (3 l.) i Charlotte (2 l.). Kancelaria Prezydenta pokazała, jak przygotowano się na przyjazd najmłodszych członków rodziny królewskiej.

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi przylecieli do Polski! Uroczy widok!

  W poniedziałek po godz. 13.30 w Warszawie wylądował samolot z księciem Williamem i księżną Kate na pokładzie. Para książęca spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą. W planach mają m.in. wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego, a w Gdańsku - Europejskiego Centrum Solidarności.

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Kate i William podjęli terapię małżeńską? Media huczą od plotek

  Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) podczas pierwszej wizyty w Polsce "zachowają wszelkie pozory" - piszą brytyjskie media. Każdy ich gest w Warszawie i Gdańsku będzie bacznie obserwowany. Ustalone miejsca spotkań, określony co do minuty czas spędzony z prezydentem Andrzejem Dudą (46 l.). Para - według informacji brytyjskich tabloidów - jest w trakcie terapii małżeńskiej.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Księżna Kate i książę William odwiedzili były obóz koncentracyjny. Skandaliczna relacja!

  Książę William (35 l.) i księżna Kate (35 l.) byli bardzo poruszeni wizytą w byłym niemieckim obozie koncentracyjnym. Dali temu wyraz we wpisie w księdze gości. Ich pobyt tam relacjonowały światowe media. Niektóre z nich zrobiły to w skandaliczny sposób.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

Dyskusje na temat: polski william
 • Re: Największe ciacho Latinowood się żeni?!

  prywatną wiadomość na instagramie z zapytaniem czy jestem jego fanką, a ja że tak i że lubię telenowele z jego udziałem i że jest świetnym aktorem, a na koniec napisałam pozdrowienia z Polski i od tego czasu piszemy do siebie, niestety puzno bo jest różnica czasowa William napisał mi że jest z partnerka od piętnastu lat w nieformalny związku, ale są już razem tylko ze względu na dzieci że dla nich

 • Re: Gdzie się podziały tamte kreskówki?

  :). - wczesne lata 80 :). Później nastała era HE-MAN-a ( pierwsza wersja w 86 r. jeszcze z niemieckim dubbingiem) oraz bajki firmy (William)Hanna (i Joseph) Barbera - a tam głównie kot Tip Top, obecnie w nowym tłumaczeniu zwany Tolek Cacek, Flinstonowie, Jetsonowie i inni. Wraz z pojawieniem się nowego kanału w tv naziemnej Polonia1, weszły na polski rynek głównie japońskie bajki ale z włoskim