• Informacje na temat:

  polski związek

Artykuły na temat: polski związek
 • Magda Mielcarz i jej mąż ratują związek!

  ...dowiedziała się, że para przeżywa poważny kryzys i Mielcarz przyjechała do Polski sama, by nabrać dystansu do całej sytuacji. Czyżby za sobą zatęsknili? Jak informuje "Fakt", mąż gwiazdy przyjechał właśnie do Polski wraz z córkami pary. Kiedy małżonkowie spotkali się, wcale nie byli dla siebie oschli... "Przywiózł jej dziewczynki, bo Magda chce je zabrać na wakacje. Przy okazji poszli z Adrianem na...

 • Janusz Chabior: Polski doktor House?

  Stroni od bankietów i nie gości w prasie plotkarskiej. Janusz Chabior na sympatię widzów zapracował charyzmatycznymi rolami na ekranie. Czy aktor chciałby zagrać polskiego doktora House'a?

 • Bożena Dykiel zdradza receptę na szczęśliwy związek

  Polski, byli już parą. Pół roku później zamieszkali razem. - Od razu, gdy go poznałam, poczułam, że mogłabym mieć z nim dom i dzieci - mówi aktorka. Nie kryje, że w tamtym czasie długo rozglądała...

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: jak wygląda ich związek?

  Paulina Krupińska (28 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) nie ograniczają się wzajemnie. Jak to wygląda w praktyce? Czy ich związek rzeczywiście jest tak szczęśliwy, na jaki wygląda?

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Na Żywo: Andrzej Duda i Agata Kornhauser ratują związek

  Czułe gesty, splecione dłonie, szczere uśmiechy. Na zdjęciach udostępnionych na stronie Kancelarii Prezydenta między Agatą Kornhauser-Dudą (44 l.) a Andrzejem Dudą (44 l.) znów widać bliskość. Para prezydencka robi wszystko, by uratować związek.

 • Atrakcyjny Kazimierz: Jako mąż i nie mąż...

  "On wciąż / Jest sprawcą wielu ciąż / Jako mąż i nie mąż" - w 1992 roku te słowa z Atrakcyjnym Kazimierzem śpiewało pół Polski. Drugie pół trzęsło się z oburzenia.

 • Adam Nawałka i historia jego małżeństwa. Jak naprawdę wygląda jego związek z Katarzyną?

  Kibice znają go jako selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Żona zna jego inną, prywatną twarz. Spotkali się wiele lat temu i niemal od razu w sobie zakochali. Jak naprawdę wygląda małżeństwo Adama Nawałki (60 l.) i jego ukochanej Katarzyny (59 l.)? Okazuje się, że dogadują się doskonale. I liczą ze swoim zdaniem. Gdy były piłkarz dostał propozycję poprowadzenia kadry narodowej, najpierw...

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

Zdjęcia na temat: polski związek
Wideo na temat: polski związek
 • "M jak miłość": Odcinek 1301.

  Olek wraca do Polski, do stęsknionej za nim rodziny i tuż po przylocie do kraju spotyka się też z kochanką, by ostatecznie zakończyć ich związek. Aneta nie zamierza jednak rezygnować z miłości i w końcu jedzie do Magdy, by wyznać prawdę o ich romansie Tymczasem Piotrek próbuje pomóc matce małej Poli, która boi się agresywnego męża i która wyznaje, że obie z córką są ofiarami przemocy domowej.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Gwiazdka Superstacji: mam za sobą gorący, wakacyjny romans!

  zakochała. Twierdzi, że z poznanym wówczas mężczyzną przez jakiś czas tworzyli parę, nie był to jednak związek na całe życie. "To były gorące wakacje, gorący romans, gorąca miłość, wielka namiętność, ale jak to wakacyjny związek – nie trwał długo" – mówi gwiazdka Superstacji agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aby nie wrócić z wakacji ze złamanym sercem, dziennikarka radzi jasno określić

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

Dyskusje na temat: polski związek