• Informacje na temat:

  polskie aktorki 30 letnie

Artykuły na temat: polskie aktorki 30 letnie
 • Aktorka z "Na Wspólnej" zostanie nową twarzą... TVP1?

  Katarzyna Kołeczek, czyli Julia Zdrojewska z "Na Wspólnej", w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zagrała niewielkie role w aż pięciu (!) serialach telewizyjnej Jedynki. Teraz ma szansę zostać jedną z największych gwiazd TVP1...

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • ​Gwiazdy z polskimi korzeniami. Potrafią mówić po polsku?

  Okazuje się, że takich osób jest całkiem sporo. Niektórzy zachowali polsko brzmiące nazwiska, inni opanowali nawet polski język. Są też i tacy, w których żyłach płynie tylko trochę polskiej krwi. Nie(...) przekonać jej fani. W ramach promocji serialu "Opowieści podręcznej" nakręciła filmik po polsku. Nie są jej obce również polskie tradycje. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z wielkanocną święconką...

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak świętuje 30-lecie pracy artystycznej

  Dokładnie 30 lat temu – w grudniu 1986 roku – na jednej z wrocławskich scen zadebiutowała 23-letnia wtedy Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z „Rancza”. - Teatr to moja wielka... przygoda, z której nigdy nie zrezygnuję – mówi dziś aktorka.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Młode gwiazdy polskich seriali praktykują na oddziale ratunkowym

  ..."). Wciela się w postać 30-letniej doktor Pauliny, samotnej i bardzo ambitnej lekarki pogotowia, która całe swoje życie poświęca medycynie. Dodaje, że praca na planie takiego serialu oznacza nie tylko(...) Joanna Mądry. Zdaniem aktorki udział w takim serialu uświadamia też, jak ważne jest chociażby czytanie składu leków. - To są ważne rzeczy, o których codziennie słyszymy, ale często się do nich nie...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Świętuje 30-lecie pracy artystycznej!

  ...25 czerwca 1983 roku na scenie gdańskiego Teatru Wybrzeże zadebiutowała Ewa Kasprzyk, czyli Maria Strzelecka z "Przyjaciółek". Dziś aktorka świętuje 30-lecie pracy artystycznej...

 • Roman Polański zeznawał 9 godzin

  Blisko dziewięć godzin zeznawał w środę, 25 lutego, przed krakowskim sądem Roman Polański w trakcie posiedzenia dotyczącego wniosku USA o jego ekstradycję. Wyjaśnienia reżysera zajęły 30 stron maszynopisu. Sąd odroczył postępowanie do kwietnia.