• Informacje na temat:

  polskie aktorki 40 letnie

Artykuły na temat: polskie aktorki 40 letnie
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha chwali się prawie 40-letnim biustem!

  ...o jej prawie 40-letnich piersiach mówi cała Polska. Trudno się temu dziwić, patrząc na zdjęcia aktorki z imprezy, podczas której przyćmiła swym wyglądem nawet sporo od siebie młodsze gwiazdy. Zresztą...

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • 40-letni raper Tede jest w świetnej formie! Jak on to robi?

  Jacek Graniecki, znany bardziej jako Tede (40 l.), to legenda polskiej kultury hiphopowej. Muzyk przeszedł ostatnio ogromną metamorfozę i udowodnił, że w każdym wieku można się wziąć za siebie.

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Irena Kwiatkowska: Prywatne zapiski aktorki. Za tę wypowiedź byłaby dziś krytykowana

  Kochała dzieci, a one kochały ją i jej interpretacje Tuwima, Brzechwy i "Plastusiowego pamiętnika" w słuchowiskach Polskiego Radia. Irena Kwiatkowska była też ulubioną ciocią Irką dla swoich(...) od niej o rok Aleksander Bardini, ale Irena nie zwracała na niego uwagi. Dopiero po trzydziestce zaczęła myśleć o zamążpójściu. Jej wybrankiem został Bolesław Kielski, spiker Polskiego Radia, którego...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • "M jak miłość": Joanna Orleańska kończy 40 lat!

  Na dużym i małym ekranie W sobotę - 5 lipca - Joanna Orleańska świętuje 40. urodziny. 10 lat temu mówiła, że wierzy, iż jej życie zawodowe tak naprawdę zacznie się po trzydziestce. Nie myliła się(...) za bardzo, co ze mną zrobić, bo nie potrafią mnie wepchnąć do żadnej szuflady - twierdzi aktorka. W sobotę - 5 lipca - Joanna Orleańska kończy 40 lat. - Mam przeczucie, że mój czas tak naprawdę...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ostro o polskich ślubach

  Marta Żmuda-Trzebiatowska jest już ze swoim partnerem, tancerzem Adamem Królem (40 l.), od dobrych kilku lat. Mimo to parze nie spieszy się do ołtarza. "Myślę, że cała ta otoczka i papierologia nie są mi potrzebne do tego, żeby z kimś być" - wyznała aktorka "Gali". Powstrzymuje ją coś jeszcze. "Dość sceptycznie podchodzę do ślubów w Polsce. Kojarzą mi się z przaśnością, zastaw się, a postaw się...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: polskie aktorki 40 letnie