• Informacje na temat:

  polskie aktorki i ich buty

Artykuły na temat: polskie aktorki i ich buty
 • "Zbrodnia": Magdalena Zawadzka - Heroina Polskiego Kina

  Aż trudno uwierzyć, że za kilka dni Magdalena Zawadzka, czyli Elżbieta Lubczyńska z serialu "Zbrodnia", kończy 70. lat. Jak sama przyznaje urodziny to jednak tylko dodatek do premiery książki jej autorstwa "Taka jestem i już!", która ukaże się dokładnie 29. października. Aktorka głośno nie mówi o swoich latach zapisanych w peselu, za to skrzętnie liczy te, spędzone na scenie i na ekranie, a mija...

 • Kamilla Baar i jej styl w serialu "Na krawędzi"

  Kamilla Baar jest uważana za ikonę stylu wśród polskich aktorek. Jednak rola nadkomisarz Leny Korcz w serialu "Na krawędzi 2" sprawiła, że Baar odkryła i polubiła też zupełnie inny styl ubioru niż ten, z którego jest znana.

 • "Czterej pancerni i pies": Małgorzata Niemirska - "Heroina Polskiego Kina"

  Bohaterką kolejnej odsłony cyklu "Heroina Polskiego Kina" była Małgorzata Niemirska. Spotkanie z aktorką odbyło się w Teatrze Collegium Nobilium przy ulicy Miodowej, a uczestniczyli w nim przyjaciele ze szkoły teatralnej, sceny oraz planów filmowych.

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Marzena Kipiel-Sztuka wyjawiła intymny sekret! Tego nikt się po niej nie spodziewał!

  Marzena Kipiel-Sztuka (52 l.) od lat gości na ekranach telewizorów w polskich domach w roli Halinki w serialu „Świat według Kiepskich”. Jej serialowa kreacja nie jest zbyt atrakcyjna, ale okazuje się, że w prywatnym życiu aktora potrafi kusić mężczyzn jak mało kto!

 • Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Osoby, które widziały go w "Disco Polo", wiedzą że jest uroczy nawet gdy klnie. W "Służbach specjalnych" gra zabójcę, a jednak... nie sposób nie ulec jego wdziękowi! Co więc sprawia, że coraz częściej padają słowa: "Chabior coś w sobie ma"?

 • Hostessa, pani z mięsnego, pokojówka - tak dorabiały polskie gwiazdy w wakacje!

  ...na głowie zaplatałam warkoczyki. Był początek 2000 r. i takie fryzury stały się bardzo modne. Moje warkoczyki spodobały się właścicielce jednego z salonów fryzjerskich. Zaproponowała mi współpracę(...) pierwszą pracę: - W moich stronach młodzież latem zarobkowała i było to naturalne. Pierwszą pracę miałam w dziale mięsnym. Całe wakacje podawałam wędliny, a gdy było trzeba, rąbałam żeberka toporkiem na...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Malinowska i Horodyńska poniżają aktorkę?

  ...literaci muszą wyglądać ohydnie, żeby nie posądzono ich o próżność?" - zastanawia się modelka. (Skąd w ciężarnej kobiecie tyle jadu?) Horodyńska twierdzi, że buty skróciły sylwetkę, a sukienka...

 • Edyta Olszówka nie może zapomnieć tego, co zobaczyła w metrze

  ...polskie kino wreszcie zacznie doceniać dojrzałe aktorki? Edyta Olszówka: - Kult młodości jest przepiękny, ale wszyscy dojrzewamy, starzejemy się i nie można udawać, że to się nie dzieje. Wielka(...)! Rodzimy się w bólu. Wchodzenie i wychodzenie z ról jest dość trudne. Jak się pani oczyszcza, wraca do równowagi? - Mój zawód opiera się na wyobraźni i empatii. Wchodzę w buty drugiego człowieka...