• Informacje na temat:

  polskie aktorki na basenie

Artykuły na temat: polskie aktorki na basenie
 • Olga Frycz i Jacek Borcuch przezwyciężyli kryzys!

  W związku aktorki i starszego od niej reżysera nie działo się dobrze. Urlop Olga spędzała sama. Nieoczekiwanie Jacek wyszedł z propozycją...

 • "Celebrity Splash!": Przed finałem

  Już w sobotę, 25 kwietnia, wielki finał "Celebrity Splash!", w którym powalczą: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan. Zobaczcie ich ostatnie, nie zawsze udane próby przed finałowym odcinkiem.

 • "Świat według Kiepskich": Zamiast na miłość, czeka na kumpla

  Marzena Kipiel-Sztuka to człowiek-orkiestra. Aktorka swoim życiorysem mogłaby obdzielić co najmniej kilka osób. Absolwentka szkoły budowlanej, która koncertowała m.in. w Omanie, teraz szuka bratniej duszy i spokoju.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zrobiła splasha na planie filmu

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna z "M jak miłość", dołączyła do popularnej zabawy internetowej splash. W przeciwieństwie do większości uczestników gry filmem, w którym wskakuje do basenu, nie chce jednak dzielić się z fanami. Jak dotąd opublikowała go jedynie na prywatnym profilu na Facebooku.

 • Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Debiutujący na ekranach polskich kin dokument "Inferno - niedokończone piekło" to świetna okazja do przypomnienia tragicznego życia i kariery Romy Schneider. Taki tytuł mogłaby przecież nosić biografia austriackiej aktorki.

 • Piotr Gąsowski stawiał na Tolka Banana

  Jak sam napisał na swojej stronie internetowej, jest nieodrodnym synem swojego taty - profesora Polskiej Akademii Nauk oraz mamy - artystki malarki. To oni zaszczepili w nim miłość do sztuki(...) stałem się popularny, nie zawsze w Polsce mogę liczyć na taki komfort. Ale to nie znaczy, że nie kocham polskiej publiczności, bo prz ecież wiem, że bez niej nie istniałbym jako aktor. Jednak...

 • Francois Ozon kręci po angielsku

  Francuski reżyser Francois Ozon ( "Czas, który pozostał" , "Basen" ) pracuje nad pierwszym w swoim życiu anglojęzycznym filmem. W "Angel", który kręcony jest w okolicach Londynu i Bristolu, zobaczymy Romolę Garai ( "Vanity Fair" ), Sama Neilla ( "Fortepian" ) oraz Charlotte Rampling ( "Basen" ), dla której będzie to już trzecia współpraca z francuskim reżyserem.

 • ​"Na dobre i na złe": Przyjaciele mówili na nią Duśka

  Minęła dziesiąta rocznica śmierci aktorki, która w pamięci szerokiej widowni zapisała się jako siostra Danuta z "Na dobre i na złe". Los zadrwił z niej okrutnie. Nowotwór zabił ją w momencie, gdy po latach pracy zyskała popularność i prawdopodobnie czekały na nią kolejne atrakcyjne propozycje zawodowe, a w życiu prywatnym odnalazła swoją drugą połowę.

 • Autobiografia Charlotte Rampling

  Brytyjska aktorka Charlotte Rampling ( "Basen" , "Nagi instynkt 2" ) otrzymała propozycję napisania autobiografii. Dom wydawniczy Bloomsbury zaoferował aktorce 350 tys. dolarów za ujawnienie w książkowej formie szczegółów swojego barwnego życia.

Wideo na temat: polskie aktorki na basenie
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.