• Informacje na temat:

  polskie aktorki siostry

Artykuły na temat: polskie aktorki siostry
 • "Na Wspólnej": Siostra Joanny Kulig też jest aktorką!

  ..." i "Supermarket"). Ostatnio mogliśmy oglądać ją w "Diagnozie"."Jestem młodsza i przyzwyczaiłam się do tego, że daleko mi do dorobku mojej siostry. W końcu zaczęła grać jako pierwsza i związku z tym(...) starzej siostry, nie nosi nazwiska Kulig? "Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Edyta Jungowska: co się dzieje z zapomnianą aktorką?

  Edyta Jungowska (52 l.) była jedną z bardziej lubianych aktorek. Niestety nagle zniknęła prawie całkowicie z polskiego show-biznesu. Co teraz słychać u dawno niewidzianej gwiazdy?

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  Mówi się o niej, że łączy w sobie klasę, tajemniczość, urok i oczywiście seksapil. Doskonale potrafi wcielić się zarówno w drapieżnego wampa, jak i niewinne dziewczątko.

 • Elisabeth Moss na dużym ekranie

  Już 3 października do polskich kin trafi komediowa, przewrotna opowieść o relacjach damsko-męskich - "Czworo do pary". W roli głównej, obok Marka Duplassa ("Siostra twojej siostry"), oglądać będziemy Elisabeth Moss znaną do tej pory przede wszystkim z seriali "Mad Men" i "Tajemnice Laketop".

 • Anna Nehrebecka: Tak aktorka poświęciła się dla rodziny

  Polski nie wrócił. Ściągnął do Wielkiej Brytanii matkę i siostrę. W PRL-u nie można było wypowiadać na głos jego nazwiska, bo zatrudnił się w BBC. Z tego powodu matka aktorki nie widziała rodziny od...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Siostra Wojciecha Młynarskiego po latach wyjawia rodzinne sekrety

  ...soboty do grupy dołączył krewny. Żonaty, był znaną postacią w świecie polskiej kultury. Nocą, kiedy wszyscy już spali, niepostrzeżenie wślizgnął się do sypialni Barbary. Obudziła się, kiedy uświadomiła(...) Wojtek, półtora roku później Basia. Marian Młynarski zmarł w szpitalu w środku wojny, w 1943 roku. Barbara Młynarska-Ahrens ma wielkie zasługi dla promowania polskiej kultury w Szwajcarii. Mieszka...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.