• Informacje na temat:

  polskie aktorki w rozbieranych scenach

Artykuły na temat: polskie aktorki w rozbieranych scenach
 • "Barwy szczęścia": Była królową rozbieranych scen. Dziś gra babcie...

  Marzena Trybała, czyli Elżbieta Żeleńska z "Barw szczęścia", nazywana była 40 lat temu królową rozbieranych scen i ikoną kobiecości. Aktorka, choć buntowała się przeciw bezsensownej nagości na ekranie, wystąpiła przed kamerą bez ubrania w aż 25 scenach! Wiele z nich przeszło do historii polskiego kina...

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • "Na sygnale": Monika Mazur nie chce się rozbierać przed kamerą

  .... - W filmie Wojciecha Smarzowskiego... zastanawiałabym się - wyznała. Dotychczas śliczna aktorka zgodziła się na pokazanie jedynie nagich ramion i pleców w kilku romantycznych scenach w "Na sygnale" i na...

 • "Plemię": Obraz ważniejszy niż słowa

  Trudno szukać w ostatnich latach obrazu, który na międzynarodowej arenie otrzymałby więcej wyróżnień niz "Plemię" Myrosława Słaboszpyc'kyja. Ukraiński film, którego akcja opowiedziana została językiem migowym, trafi w najbliższy piątek na polskie ekrany.

 • "Blondynka": Marta Ścisłowicz szokuje... nagością na scenie!

  ...na scenie nie może "naprawić" swego wyglądu za pomocą Photoshopa. - Stojąc nago na scenie pokazuję, że aktorki, które w serialach non stop poddawane są estetyzacji, upiększane makijażem(...) scenie wciąż szokuje i wzbudza ogromne emocje. - Zdarza się, że widzowie są zbulwersowani, oburzeni. Ich reakcje bywają przesadne. To dużo mówi o kondycji polskiego społeczeństwa, polskiej widowni...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • "Paradoks": Bogusław Linda nie lubi grać scen erotycznych?

  ...- Sceny erotyczne są przyjemne tylko na ekranie, mniej przyjemnie się je tworzy - przyznał aktor Bogusław Linda, czyli inspektor Marek Kaszowski z "Paradoksu". Dyżurny twardziel polskiego kina ma na swoim koncie kilka występów w "rozbieranych" filmach. Zarzeka się jednak, że nie ogląda produkcji ze swoim udziałem.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • W scenach rozbieranych nie korzysta z dublerek

  Agnieszka Wagner, czyli Izabela Gordon z "Barw szczęścia", choć jest piękną kobietą, ma wiele zastrzeżeń do swojego wyglądu.

 • Robert Pattinson lubi... sceny rozbierane

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przyznał, że nie ma problemu ze scenami rozbieranymi. Wręcz przeciwnie - lubi, kiedy kobiety podziwiają jego ciało. Ku radości milionów fanek aktor ponownie pokaże swoje wdzięki w najnowszym filmie "Cosmopolis".

Zdjęcia na temat: polskie aktorki w rozbieranych scenach