• Informacje na temat:

  polskie aktorki z m jak miłość

Artykuły na temat: polskie aktorki z m jak miłość
 • "M jak miłość": Małgorzata Pieczyńska o dojrzałych aktorkach

  Szwedzcy filmowcy mają lepsze warunki socjalne - twierdzi Małgorzata Pieczyńska. Chronią ich związki zawodowe, które czuwają nad przestrzeganiem ośmiogodzinnego dnia pracy i respektowaniem warunków finansowych. Gwiazda "M jak miłość" podkreśla, że jako dojrzała kobieta w Szwecji może liczyć na znacznie ciekawsze role niż w Polsce.

 • Zmarła aktorka Danuta Michałowska

  W wieku 92 lat zmarła w Krakowie Danuta Michałowska - aktorka konspiracyjnego Teatru Rapsodycznego, pedagog krakowskiej PWST i wieloletnia przyjaciółka Karola Wojtyły - poinformowano w poniedziałek PAP w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość" i Marysia z nowego serialu Tadeusza Lampki "W rytmie serca", jest - według rankingu "Forbes'a" - najwyżej wycenianą aktorką wśród najcenniejszych polskich celebrytów. Listę "25 Najcenniejszych Polskich Gwiazd 2017" zamyka Katarzyna Zielińska, czyli Marta Chowańska z "Barw szczęścia".

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zagra wielką gwiazdę polskiej piosenki?

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość" i Maria z "W rytmie serca", jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do głównej roli w filmie o... Beacie Kozidrak, do którego zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. Decyzja, czy to właśnie ona zagra wielką gwiazdę polskiej piosenki, zapadnie lada moment...

 • Polska aktorka Aleksandra Prykowska twarzą L'Oreal

  Aleksandra Prykowska dołączyła do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki. Na świecie twarzami marki L'Oreal były m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria.

 • Karolina Rosińska: Jak potoczyły się losy aktorki?

  ...w kilku popularnych polskich produkcjach telewizyjnych takich jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" czy "Ojciec Mateusz". Gwiazda wyznała, że występuje również od czasu do czasu(...) kariera przycichła - aktorka zamieszkała w Los Angeles i wyszła za mąż za jednego ze współpracowników z planu "Escape". Życie uczuciowe nie do końca się jej jednak ułożyło. Małżeństwo rozpadło się, jak...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Dynastia": Miłość odmładza Joan Collins

  ...5, młodszy o 31 lat producent, wkroczył do życia aktorki w 2001 r., zostawiając dla niej swoją żonę, Cindy. Pobrali się rok później. 17 lutego br. obchodzili 16. rocznicę ślubu, a nadal zachowują się jak(...)Po wieloletniej nieobecności niezapomniana Alexis z "Dynastii" wróciła na polskie ekrany. Tym razem jednak w kolejnej odsłonie... "American Horror Story", gdzie gra rolę hollywoodzkiej matrony, Evie...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

Zdjęcia na temat: polskie aktorki z m jak miłość
Wideo na temat: polskie aktorki z m jak miłość
 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  - Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji(...) artystycznej, lecz także jako rozrywkę. Regularnie publikuje zdjęcia pokazujące zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. – Instagram jest i do zabawy, i do przekazywania informacji, do komunikacji

Dyskusje na temat: polskie aktorki z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Tamara Arciuch odchodzi? Znamy prawdę!

  niech spada polskie śmieszne niby aktorki ndać dupy i w filmie

 • Re: "M jak miłość": Weronika Rosati jest ofiarą przemocy domowej!

  To teraz juz wie jak wyglada codziennosc przecietnej polskiej kobiety. Mysle ze wiecej sobie zaszkodzi niz zyska na tym biadoleniu. jakos wszystkie polskie aktorki po Hollywood koncza w polskich serialach ...To tak jak z tymi od tylu co to po latach pzrypominaja sobie , nie wierze. Mogla po pierwszym zdarzeniu is na policje w koncu to swiatoawa baba.A moze nie. Bronic sie chlopy, nie dajcie sie

 • Re: "M jak miłość": Upojny weekend

  MjM oglondam od samego poczontku. Ania i Kasia to są dwie najlepsze polskie aktorki a gienialni Bracia Mroczek to dwaj najprzystojniejsi menszczyźni jakich kiedykolwiek widziałam. Wogule to serial MjM jest TCHE BEST !!!!!

 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Cichopek chce mieć więcej czasu dla dzieci

  Kasia C. i Ania M. to dwie najładniejsze i najzdolniejsze polskie aktorki młodego pokolenia. Kiedyś liczyłam na to, że wyjdą za mąż za dwóch najprzystojniejszych młodych aktorów, Wielkich Braci Mroczek. Szkoda, że do tego nie doszło bo to byłaby czwórka młodych polskich artystów filmowych nie mających żadnej konkurencji w tym filmowym światku.

 • Re: "M jak miłość": Sposób na Majową

  bardzo dobrze dobrana obsada, stara wredna i do tego bardzo brzydka kobieta/ chyba wśród starszych pań-aktorek ta osoba jest najbrzydsza/Niektóre polskie aktorki starzeją się naturalnie i jest to bardzo dobre, ale do roli czasem potrzeba paskudy i takie twarze jak ta pani też są potrzebne. Wredność i brzydka twarz są w tym przypadku perfekcyjnie dobrane.

 • Re: "M jak miłość": Asia idzie na całość!

  Znowu ta "najlepsza aktorka w Polsce" ??!! Ciekawe, co na to faktycznie dobre polskie aktorki mówią i myślą? Idiotka z reklamy...