• Informacje na temat:

  polskie aktorki z serialu plebania

Artykuły na temat: polskie aktorki z serialu plebania
 • "Lombard. Życie pod zastaw": Dorota Kamińska w serialu

  Dorota Kamińska zagra w trzecim sezonie serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw". Zdjęcia z udziałem aktorki ruszają na początku sierpnia. Premiera nowego sezonu w jesienią.

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • "Komisarz Alex": Beata Fido będzie opowiadać bajki w nowym serialu dla dzieci...

  Beata Fido, czyli komisarz Marta Grabska z "Komisarza Aleksa" i Daria Partyka z "Blondynki", już wkrótce zadebiutuje na antenie TVP ABC w roli Bajarki w 13-odcinkowym serialu "W krainie baśni".

 • Żak i Lipińska o nowej serii "Rancza"

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii "Rancza": kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co, oprócz polityki, stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk świętuje dziś 33. urodziny

  Kiedy w maju 1997 roku na ekrany kin wszedł film Macieja Ślesickiego "Sara", grająca w nim główną rolę Agnieszka Włodarczyk okrzyknięta została nadzieją polskiego kina. Niespełna 17-letnia wówczas(...) obsady serialu "Pierwsza miłość", bez wahania zgodziła się zagrać Annę Bilewską. Nie przypuszczała, że udział w jednym z najpopularniejszych polskich seriali całkowicie zmieni jej życie - że pozna na...

 • Agnieszka Włodarczyk w Alei Gwiazd!

  Agnieszka Włodarczyk pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd.

 • Polska aktorka o luksusowym życiu w Dubaju

  Małgorzata Teodorska , aktorka znana polskim widzom z serialu "Plebania", zdradza, jak wygląda jej życie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka zmienną jest

  Aktorka znana z serialu "rodzinka.pl" dorastała na oczach widzów. Widzowie "Plebanii" pamiętają ją jako uroczą, nieco nieśmiałą dziewczynkę, teraz zachwyca w wydaniu bardzo kobiecym. Jak przyznaje, lubi bawić się modą, a delikatny typ urody i filigranowa sylwetka pozwalają jej na eksperymentowanie z różnymi fasonami ubrań.

 • "Barwy szczęścia": To koniec związku Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk?

  ...za drzwi, a 27 stycznia samotnie świętował swoje 35. urodziny... Tygodnik "Twoje Imperium" sugeruje, że powodem rozstania jednej z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu jest... zdrada, jakiej(...) nie istnieje. Udostępniła też link do artykułów na temat zdrady, który jednak szybko usunęła. Przypomnijmy, że Agnieszka i Mikołaj poznali się na planie serialu "Pierwsza miłość". Zdecydowali się...

 • Kolejne rozstanie w polskim show-biznesie

  Kwieciński, producent "Czasu honoru" i obsadził w roli przystojnego, bezwzględnego oficera Gestapo. Od tego czasu jego kariera potoczyła się lawinowo. Zagrał w najpopularniejszym polskim serialu, "M jak...