• Informacje na temat:

  polskie celebrytki

Artykuły na temat: polskie celebrytki
 • "M jak miłość": Tamara Arciuch jako sprzątaczka-celebrytka!

  ...tekstów, które rozbawią publiczność do łez. I przestanie być istotne, jakie tak naprawdę te łóżka są: niemieckie, czy polskie... Tamara Arciuch również przyznaje, że taka forma nie jest pozbawiona(...): obecność Daniela Olbrychskiego w serialu i powstanie sprzątaczki-celebrytki uczącej jak sprzątać - śmieje się aktor i przyznaje -  Za dużo tej telewizji, albo po prostu za dużo w niej głupot. Obecnie...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Chirurg Krzysztof Gojdź zdradził nazwiska celebrytek, które korzystają z jego usług!

  Krzysztof Gojdź opowiedział, które polskie gwiazdy co nieco sobie poprawiły w jego klinice. Jednego nazwiska się nie spodziewaliśmy!

 • Paris Hilton w Polsce w roli DJ-ki

  Amerykańska celebrytka Paris Hilton ma być gościem II edycji Międzynarodowych Targów Mody w Ptak Fashion City w Rzgowie k. Łodzi - podali organizatorzy. Hilton będzie gościem specjalnym pokazów.

 • Ewa Minge śmieje się z ulubionej torebki polskich celebrytek!

  W programie śniadaniowym gościła ostatnio Ewa Minge, dyskutując o "modzie polskiej ulicy". Rozmowa w pewnym momencie zboczyła na ulubioną torebkę polskich celebrytek, z którą "chodzi pół Warszawy(...) przywiązują do ubioru. "Ubierajmy się jak chcemy, kolorowo, w sposób szalony. Spójrzmy na Londyn, Nowy Jork, Tokio". Myślicie, że celebrytki posłuchają rady i spojrzą?

 • "Twarz anioła": Pierwszy polski teaser filmu!

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Zobaczcie polski teaser filmu "Twarz anioła", opowiadający o oskarżonej o morderstwo Amandzie Knox, która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy".

 • Weronika Rosati padła ofiarą polskiej celebrytki!

  Weronika Rosati (30 l.) zdradziła w wywiadzie, że jedna z celebrytek chciała się na niej wypromować!

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Sylwia Szostak była kiedyś gwiazdą porno? Jest komentarz celebrytki!

  ...' zagranicznego i kilka lat temu do edycji Polskiej. Również nieobrobione, bez światłocieni i przedstawione totalnie w erotyczny sposób zostały zamieszczone w internecie' - wspomina Sylwia Szostak. Niestety...

 • Dubbing jak z bajki! Takich krasnoludków jeszcze w kinie nie było!

  Mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego, dziennikarza Wojciecha Mann, wokalistę Czesława Mozila. muzyków Afromental: Barona i Tomsona, aktorkę Sonię Bohosiewicz i Agatę Młynarską usłyszymy w polskim dubbingu animacji "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę".

Zdjęcia na temat: polskie celebrytki
 • Beata Boman
Wideo na temat: polskie celebrytki
 • Ewa Minge o ulubionej torebce polskich celebrytek

  Ewa Minge pojawiła się w "Dzień dobry TVN", by ocenić styl polskiej ulicy. Przy okazji wyraziła dezaprobatę dla ulubionej torebki polskich celebrytek. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Celebrytki wierzą w sukces polskich piłkarzy na Euro

  Celebrytki chętnie oglądają mecze rozgrywające się w ramach Euro 2016 i kibicują polskiej drużynie. Anna Kalczyńska uważa, że rodzima kadra narodowa już dawno nie pokazywała tak dobrej formy. Zdaniem Pauliny Krupińskiej Polacy mają szansę dojść nawet do ćwierćfinałów. Barbara Kurdej-Szatan wierzy z kolei, że trener Adam Nawałka, którego poznała osobiście, dobrze przygotował piłkarzy pod względem

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: polskie celebrytki
 • Re: "Za marzenia": Anna Lewandowska w serialu!

  pasuje idealnie polskie aktorki celebrytki największe pustaki pierwsza klasa

 • Re: Pożegnanie z serialem "Talianka"

  Do tych wszystkich żałosnych telewidzów , którzy twierdzą ,że to co gra Joanna to badziewie, i że robi to tylko dla kasy ... A Glinka, a Kożuchowska, a Zielińska i inne polskie celebrytki to nie grają w badziewiu ??? W jeszcze większym , którym nas karmią codziennie...One nie graja dla kasy ??? DURAKI !

 • Re: "Detektyw": Gwiazdy podbijają seriale

  polskie celebrytki w wieku jej corki nie. Trzeba miec talent a nie checi.

 • Re: Kończy dziś 74 lata i nie ukrywa tego!

  Piekna kobieta ,nawet jako pani starsza !! W dodatku dama. Prozno szukac ,polskie aktoreczki to celebrytki.

 • Re: We wszystkich rankingach...

  O.K.Jest w w porządku,tylko jeżeli ma głowę sfatygowaną tak jak te inne polskie celebrytki to nie.Napisz to jeszcze jak jest naprawdę.

 • Re: Ciężarna aktorka chce oszukać... paparazzich!

  Och te polskie pseudo celebrytki!! smiac sie chce jak sie czyta ich wywiady z dziennikarzami!! Steczkowska obawiala sie tlumow przed szpitalem wiec postanowila rodzic w domu,teraz miernota Cichopek niby rozmysla jak uniknac paparazzich ,dzieki ktorym ma kase za swoje nedzne zdjecia!! Ale polskim "gwiazdom" w tylkach sie poprzewracalo ale zapominaja,ze 5 minut popularnosci szybko sie konczy w tym