• Informacje na temat:

  polskie celebrytki lista

Artykuły na temat: polskie celebrytki lista
 • Doda żyje w strachu. Przez film o polskich celebrytkach dorabiających w Dubaju

  Wraz z mężem, producentem Emilem Stępniem (41 l.), zamierza przenieść na ekran historie z książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju", która jakiś czas temu wstrząsnęła Polską. Opisano w niej, jak polskie modelki i celebrytki dorabiały w Dubaju jako panie do towarzystwa bogatych arabskich szejków. Doda i jej mąż mają ponoć listę osób zamieszanych w aferę... - Chętnie zmierzymy się z tymi...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Anna Wendzikowska zdradza wakacyjne plany. Nad polskie morze na pewni nie pojedzie!

  Podczas tegorocznych wakacji Anka Wendzikowska (34 l.) zamierza wybrać się w samochodową podróż po Bałkanach. W przyszłości chciałaby zwiedzić Azję, Australię i Peru. Celebrytka nie robi specjalnych przygotowań do podróży z dzieckiem.

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

 • Nowe twarze polskiego show-biznesu! Kto najwięcej namieszał?

  ...z magazynów zdobył nagrodę w kategorii "Media" pokonując m.in. Kasię Skrzynecką i Antka Królikowskiego. Piotr Woźniak-Starak ma szczęście do pięknych celebrytek. Lista jego zdobyczy jest naprawdę(...) Witkowski. Autor "Lubiewa" postanowił zostać celebrytą, który podbije polskie salony. W tym celu stworzył swoje alter ego "Miss Gizzy", która miała być barwnym ptakiem na ściankach sponsorskich. Wszyscy...

 • Krupa o Musze: Nie chcę jej znać

  Anna Mucha mierzy wysoko. Popularność, jaką zyskała jako celebrytka, chce wykorzystać do dalszej kariery aktorskiej.

 • Afera Dubajska. Wstrząsające, co ujawniła Doda!

  Doda Rabczewska-Stępień (34 l.) wraz z mężem przygotowują się do realizacji filmu o polskich celebrytkach i modelkach prostytuujących się w Dubaju. Trudny temat sprowadzi na nich nieszczęście?

 • Najbardziej medialni celebryci

  Dorota "Doda" Rabczewska to najbardziej medialna celebrytka - wynika z raportu przygotowanego przez firmę Press-Service Monitoring Mediów. Wokalistka zdeklasowała konkurencję, w tym drugą na liście Edytę Górniak.

 • Tak Doda obraża polskie gwiazdy

  Najbardziej pyskata polska celebrytka sypie obraźliwymi tekstami jak z rękawa. Oto lista najmocniejszych tekstów, które padły w ostatnim czasie z ust Doroty Rabczewskiej .

 • Edyta Herbuś w "Klanie"

  Już wkrótce, 21 stycznia, w "Klanie" - najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, zobaczymy Edytę Herbuś. Celebrytka wcieli się w postać Marty, instruktorki tańca.

Wideo na temat: polskie celebrytki lista
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".