• Informacje na temat:

  polskie gwiazdeczki

Artykuły na temat: polskie gwiazdeczki
 • Gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki na Różach Gali

  Serialowe gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki były ozdobą uroczystości wręczania Róż Gali 2011. Sprawdźcie, kto przyszedł w środę do warszawskiego Teatru Polskiego, gdzie odbyła się impreza.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Paulina Sykut-Jeżyna boi się Terentiew?! Dlaczego?!

  Paulina Sykut-Jeżyna (35 l.) wyrosła na pupilkę Niny Terentiew (70 l.). Gwiazdeczka Polsatu dobrze wie, że nie warto podpaść carycy polskich mediów!

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

 • Odmieniona Luxuria Astaroth! Ale schudła!

  Luxuria Astaroth, zapomniana nieco gwiazdeczka, która za wszelką cenę chciała być kontrowersyjna, powraca! Celebrytka pochwaliła się na Instagramie przemianą, jaka zaszła w jej wyglądzie.

 • Ile zarobili w sylwestra?

  Spora grupa polskich gwiazd estrady oraz małego i dużego ekranu zrezygnowała z zabawy i udziału w sylwestrowych balach, na rzecz występów na różnego rodzaju imprezach, organizowanych na pożegnanie starego i powitanie Nowego Roku. Rezygnacja z balów nie była zbyt wielkim wyrzeczeniem, bo gwiazdy i gwiazdeczki dostały za te występy duże honoraria.

 • Dorota Wróblewska skrytykowała jej program! Co na to Maja Sablewska?

  Dorota Wróblewska znana jest z tego, że lubi w kąśliwy sposób komentować realia polskiego show-biznesu. Tym razem dostało się Mai Sablewskiej (35 l.) i jej programowi w TVN Style.

 • Marcin Miller z grupy Boys zamiast egzotycznych podróży woli wypoczynek nad polskimi jeziorami.

 • Małgosia Rozenek rozpieszcza dzieci? "Powinny być w szkole"

  Małgorzata Rozenek (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) postanowili odpocząć i wyjechali z całą rodziną w polskie góry. Na Instagramie pochwalili się fotkami z wyjazdu, pod którymi rozpętała się burza komentarzy! Zobaczcie, co fani zarzucili Gosi!

 • Polski black metal: Zarzynanie kozłów i gwałcenie dziewic?

  - Czy blackmetalowcy zarzynają kozły, gwałcą dziewice i podpalają kościoły? Tak! Potwierdzamy - tak ze śmiechem muzycy katowickiej formacji Furia komentują rzekomą złą sławę ciągnącą się za reprezentantami sceny muzyki ekstremalnej.

Zdjęcia na temat: polskie gwiazdeczki
Wideo na temat: polskie gwiazdeczki
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...

Dyskusje na temat: polskie gwiazdeczki
 • Re: Wyluzowana, pewna siebie Klaudia. I...

  Polskie seriale i gwiazdeczki serialowe to GÓWNO

 • Re: Ich drogi się rozchodzą

  heh,,,gwiazdeczki niczym z hollywood,,,tylko oni sami nie wiedza ze tylko w tak oglupialym spoleczenstwie jakim sami jestesmy mozna cos takiego ogladac,,,,wszystko to wytwor mediow i prasy...jest tyle ciekawych zeczy w polsce do zrobienia,,,no ale coz mentalnosc polakow zawsze byla i bedzie glupia.....przykladem moze byc >zbuntowany aniol

 • Re: Próba sił w fabryce snów

  etam po karierę a nie ? robią tam polskie gwiazdeczki operacji plast. gdy tylko trochę uciułają euro. Tam nasi pismacy ich nie szpiegują.