• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy a alkoholizm

Artykuły na temat: polskie gwiazdy a alkoholizm
 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...sytuacją. Aktorka nie skomentowała sprawy osobiście. Menadżerka gwiazdy zapewniła, że reprezentowana przez nią Anna Przybylska zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych. Dzisiaj już wiemy(...) ("Prawo i porządek: sekcja specjalna, "Wilfred", "Louie"), ostatnio, razem z Sarą Michelle Gellar w "Przereklamowanych". Był też gwiazdą stand-upu. Od wielu lat walczył z alkoholizmem, uzależnieniem od...

 • Paweł Deląg: "Nie wierzę narkotykom"

  "Alkoholizm i narkotyki złamały życie bardzo wielu znanym mi artystom i muzykom. Część z nich już nie żyje" - ostrzega popularny aktor Paweł Deląg. Jak co piątek, w programach i wiadomościach RMF FM, polskie i zagraniczne gwiazdy kina, teatru i estrady przekonują, że można wspiąć się na szczyt nie biorąc narkotyków.

 • "90 proc. polskiego show-biznesu robi sobie lewatywy"

  ...granic prywatności przez gwiazdy, istnieją jeszcze tematy tabu: "Do alkoholizmu wszyscy już się przyznali. Bariera, której się długo nie przekrocz, to narkotyki. Narkotyki są tabu. Bomba wybuchnie(...)38-letnia Karolina Korwin-Piotrowska jest specjalistką od polskiego show-biznesu. 14 lat temu rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała m.in. w stacji "E!Entertainment Poland", w radiu "PiN...

 • Koks, lewatywa i show-biznes

  "Do alkoholizmu wszyscy już się przyznali. Bariera, której się długo nie przekroczy, to narkotyki" - mówi Karolina Korwin-Piotrowska o polskim show-biznesie. Autorka programu "Magiel towarzyski" zarzuca polskiej prasie kolorowej, że "czytelników traktuje jak debili", krytykuje również rodzime gwiazdy.

 • Nie żyje Agnieszka Kotulanka

  Agnieszka Kotulanka (+ 61 l.) zmarła 20 lutego, jednak o jej śmierci dopiero dziś poinformowała rodzina. Nekrolog ukazał się na łamach "Gazety Wyborczej". Przyczyny śmierci gwiazdy nie są bliżej znane.

 • Iron Man i problemy z alkoholem

  Okazuje się, że scenariusz najnowszej części "Iron Mana" został w dużej mierze zmieniony. A wszystko przez występujący w nim wątek alkoholizmu głównego bohatera. Film już niebawem trafi na ekrany polskich kin.

 • Nie żyje Agnieszka Kotulanka

  Aktorka zmarła 20 lutego, jednak o jej śmierci dopiero dziś poinformowała rodzina. Nekrolog ukazał się na łamach "Gazety Wyborczej". Przyczyny śmierci gwiazdy nie są znane.

 • Nowe gwiazdy w Polsat Cafe

  Anna Guzik, Joanna Liszowska i Marek Bukowski dołączyli do zespołu Polsat Cafe. Ta lifestylowa stacja przedstawiła w czwartek swoje nowe propozycje na jesień 2012.

 • Tajemnica małżeństwa Kozidrak w końcu wyjdzie na jaw! Sensacyjne wieści!

  ...i scenarzystę Piotra Domalewskiego (35 l.) zachęciło to do napisania scenariusza filmu kinowego o życiu wielkiej gwiazdy polskiej piosenki. Teatralny spektakl mówił o twórczości i o ludziach, dla których(...) żona i matka.  To miała być produkcja rodzinna. Starsza córka napisała scenariusz, mąż Beaty, Andrzej Pietras, wszedł w rolę producenta.  Niestety, wielki kryzys w małżeństwie gwiazdy i ostatecznie...

 • Ilona Felicjańska radzi, jak być niezniszczalną

  Ilona Felicjańska przeszła w życiu wiele i po latach walki m.in. z alkoholizmem, pomaga kobietom wyjść z opresji. Tym razem postanowiła zrobić to przy pomocy literatury - napisała książkę "Jak być niezniszczalną".

Dyskusje na temat: polskie gwiazdy a alkoholizm
 • Re: Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  Dlaczego w Polsce,w Pałacu Prezydenckim, pali się jakieś pogańskie świeczki?Czy w kraju na Bliskim Wschodzie obchodzi się jakieś polskie święta?Panie PAD,co to za zwyczaje?Nie życzę sobie takich praktyk !