• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy cellulit

Artykuły na temat: polskie gwiazdy cellulit
 • Gwiazdy po latach: "Niania"

  ...w ciemno", "Wojnę męsko-żeńską" i "Jak się pozbyć cellulitu"). Udzielił głosu bohaterom dwóch kreskówek i filmu ("Happy Feet: Tupot małych stóp 2", "Złote krople" i "Mikołajek"). W 2010 roku wystąpił(...) w teatrze w Będzinie w musicalu "Książe i żebrak". Rogera można było usłyszeć w "Teatrze Polskiego Radia". Dubbingował również serial "Nie ma to jak Hotel" i filmy "Re-Animated" czy "Scooby Doo...

 • Obsada "Cellulitu" z nagrodami

  Dominika Kluźniak - grająca główną rolę w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" - oraz Grzegorz Małecki, Aleksandra Popławska i Ewa Konstancja Bułhak - wcielający się w tym filmie w role drugoplanowe - otrzymali prestiżowe nagrody teatralne Feliksy Warszawskie.

 • Ewa Szabatin wygryzie Chodakowską i Lewandowską?

  ...wrzucania tam inspiracji żywieniowych oraz dzielenia się efektami diety! Sama postanowiłam powalczyć o zbędne kilogramy i redukcję cellulitu! A teraz zamieściłam na blogu inspirację, czyli tygodniową...

 • Mecwaldowski aresztowany?

  Wojciech Mecwaldowski boso i w poszarpanych spodniach przesłuchiwany na komisariacie policji! Jak doszło do aresztowania popularnego aktora? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu".

 • "Dostałam lekcję od show-biznesu"

  ...mediach krytyka polega na tym, że Gardias ma cellulit, Gardias jest blacharą albo Gardias jest w ciąży". Zobacz również: Co się dzieje z Dorotą Gardias-Skórą?

 • Boczarska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Boczarska, Kluźniak i Hirsch w "Tańcu z gwiazdami"? Prawie, bo choć układ taneczny przygotował Maciej Zakliczyński (choreograf programów "Taniec z gwiazdami" i "You can dance - Po prostu tańcz!"), aktorki nie zatańczyły w telewizyjnym show, ale w komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu".

 • Magda Steczkowska oburzona krytyką Kukulskiej!

  ...', tego medialnego rzygu, jest kobietą, to współczuję i informuję, że kiedyś będzie 'stara'. Ba, już jest, bo jak widać z tego, co pisze, stara się urodziła. To gorsze niż cellulit i zmarszczki. Aby...

 • Pięć wcieleń Boczarskiej

  Są aktorzy, którym przez całe życie nie udaje się zagrać pięciu filmowych postaci. Magdalena Boczarska jednak do nich nie należy, co więcej - w pięć ról wciela się w jednym filmie! W "Jak się pozbyć cellulitu" - najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza - zobaczymy ją jako masażystkę, tancerkę go-go, szaloną chemiczkę, ukraińską gosposię i tropicielkę psychopatycznego zbrodniarza.

 • Dramat porzuconej aktorki

  Kilka miesięcy temu okrzyknięta została gwiazdą polskiej komedii na miarę Ireny Kwiatkowskiej (†99). Rozgłos przyniosła jej główna rola w filmie "Jak się pozbyć cellulitu". Świetnie zagrała także krawcową w serialu "BrzydUla" i redaktor naczelną w "Lejdis". Jednak ostatnio życie Dominiki Kluźniak (31 l.) w niczym nie przypomina zabawnego filmu. Jej wieloletni partner, aktor Bartosz Głogowski (32

 • Boczarska najlepsza w... Indiach

  Magdalena Boczarska, która gra główną rolę w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellullitu", otrzymała kilka dni temu nagrodę dla najlepszej aktorki na 41. Festiwalu Filmowym w stanie Goa w Indiach.