• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy homo

Artykuły na temat: polskie gwiazdy homo
 • Maciej Maleńczuk gwiazdą Pikniku Country

  Jubileuszowy XXV Piknik Country w Mrągowie (28-30 lipca 2006) zakończą przeboje country w wykonaniu m.in. Macieja Maleńczuka i Homo Twist, Haliny Młynkovej czy Łez. W piątkowy wieczór, 28 lipca, wystąpią również zespoły, które zapoczątkowały country w Polsce: Country Family oraz zespół Babsztyl. Wśród zagranicznych gwiazd zobaczymy Katję Kaye z Niemiec oraz K.C.Williamsa z USA.

 • Gwiazdy opłakują Nelsona Mandelę

  "Cały świat będzie w żałobie" - napisała afrykańska wokalistka Angelique Kidjo po śmierci Nelsona Mandeli, laureata Pokojowej Nagrody Nobla, byłego prezydenta RPA i ikony walki z apartheidem w tym kraju.

 • Historia polskiego rocka

  Fundacja Pauza wraz z autorami serii "Historia polskiego rocka" zaprasza na pokazy sześciu odcinków serii w kino18 oraz wystawę fotografii "Historia polskiego rocka... na fotograficznej kliszy" - Marek Karewicz "Dziwny jest ten rock", Michał Wasążnik "Generacja 80" w Galerii Pauza. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z bohaterami filmu oraz koncerty w Klubie Pauza.

 • "I Bóg stworzył seks"

  Na antenie HBO trwa Festiwal Dokumentów wyprodukowanych przez tę stację. Będzie można zobaczyć m.in. "Homo.pl", "Czekając na sobotę" oraz "Darling I Lowe Ju".

 • Polska alternatywna 2007

  Wybierz najlepszy krajowy niezależny album wydany w 2007 roku!

 • Wygraj płyty w INTERIA.PL!

  Da Luxe, Homo Twist, Tomasz Stańko, Sergio Mendes, Skye - to wykonawcy, których płyty możecie obecnie wygrać w konkursach portalu INTERA.PL. To nie jest bynajmniej pełna lista, gdyż znajdują się niej także taneczne, pełne przebojów składanki "Bravo Hits na wiosnę" i "Broken Dreams 2". INTERIA.PL jest medialnym patronem tych płyt.

 • Z historii Telewizji Polskiej

  Lata siedemdziesiąte. TVP ma już ponad 20 lat (przypomnijmy, pierwszy program nadano w przeddzień wyborów do Sejmu, 25 października 1952 roku o godz. 19.00) i... rozwija się bardzo prężnie. To czas triumfu przygodowych seriali, rozrywki, pasjonujących relacji sportowych oraz "Studia 2".

 • "Wcale siebie nie kocham"

  W 2005 roku w życiu artystycznym Macieja Maleńczuka wydarzyło się naprawdę wiele. Po pierwsze, krakowski artysta wydał podwójny, koncertowy album "Proste historie", na który złożyły się piosenki pochodzące z jego solowych płyt. Po drugie, wskrzeszony w 2004 roku legendarny zespół Homo Twist, w składzie m.in. z Titusem z Acid Drinkers na basie, rozpoczął pracę nad kolejnym albumem, zatytułowanym

 • Artyści znani i kontrowersyjni

  50 zespołów nurtu alternatywnego z Polski i zagranicy wystąpi podczas tegorocznej, trzeciej już edycji Off Festivalu, który będzie się odbywał od 8 do 10 sierpnia w Mysłowicach.

 • Konkhra na Conquer Winter Festival

  Duńsko-grecko-polski deathmetalowy zestaw zespołów został zaproszony na imprezę "Conquer Winter Festival". Odbędzie się ona 2 listopada, w klubie "Ucho", przy ul. św. Piotra 2 w Gdyni. Jako główna gwiazda zagra skandynawska Konkhra.

Dyskusje na temat: polskie gwiazdy homo