• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy i ich wzrost

Artykuły na temat: polskie gwiazdy i ich wzrost
 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Blondynka": Ukraińska gwiazda w polskim serialu. Poznajcie Olgę Sumską...

  Na planie 3. serii "Blondynki" pojawiła się wczoraj po raz pierwszy Olga Sumska - jedna z najpopularniejszych aktorek ukraińskich. W serialu reżyserowanym przez Mirosława Gronowskiego wcieli się w bardzo atrakcyjną masażystkę Oksanę, do której skrycie wzdychać będą wszyscy mężczyźni w Majakach...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Joanna Brodzik gani polskich rodziców! "Często niefrasobliwie..."

  Joanna Brodzik uważa, że na przestrzeni ostatnich 10 lat w świecie polskich mediów zaszły istotne i głębokie przemiany, w dużej mierze związane z rozwojem internetu.  Gwiazda twierdzi, że ze względu(...). Zauważa jednak również pozytywne strony zachodzących przemian, choćby wzrost świadomości i odpowiedzialności ludzi w tym zakresie.  Aktorka uważa, że każdy powinien się nauczyć świadomie używać narzędzi...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Agnieszka Kaczorowska zrezygnuje z "Tańca z gwiazdami"?! "Jestem wykończona!"

  Agnieszka Kaczorowska tym razem tańczy z Łukaszem Kadziewiczem (35 l.), polskim siatkarzem. Jest to dość nietypowa para, ponieważ dzieli ich kilkadziesiąt centymetrów różnicy. Łukasz jest wyjątkowo wysokim zawodnikiem, więc Agnieszka musi wziąć to pod uwagę podczas opracowywania choreografii. Jednak mimo tej różnicy wzrostu para świetnie radzi sobie na parkiecie. Niektórzy uważają, że tych dwoje...

 • Gwiazdy w "Big Brotherze"

  W najnowszej edycji brytyjskiego programu "Celebrity Big Brother" biorą udział między innymi członkowie The Ordinary Boys i Goldie Lookin' Chain. Sklepy płytowe od razu zanotowały spory wzrost sprzedaży płyt obu wykonawców.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...1 i 2 listopada to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. To także czas refleksji nad przemijaniem. Zobaczcie, kogo zabrakło w aktorskim świecie, z kim musieliśmy pożegnać się na zawsze...

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.