• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy ich domy

Artykuły na temat: polskie gwiazdy ich domy
 • "Głodowe" emerytury gwiazd

  W Polsce temat emerytur pojawia się prawie codziennie. Od lat budzi duże kontrowersje. Swoje trzy grosze dorzucają również gwiazdy. Okazuje się, że chociaż mogą liczyć na ogromne gaże za występy, to ich emerytury nie należą do największych.

 • Pudzian pokaże swój dom

  Już dziś (16 kwietnia) stacja MTV pokaże nowy program, w którym polskie gwiazdy zapraszać będą widzów do swoich domów.

 • Ula Chincz odwiedziła dom polskiej gwiazdy! Tego się nie spodziewała!

  Ula Chincz (40 l.) w programie "Gwiazdy prywatnie" odwiedza domy polskich celebrytów. W rozmowie z nami zdradziła, czyje lokum zrobiło na niej największe wrażenie...

 • Imiona dzieci polskich gwiazd

  Fabienne, Vincent, Xavier - co łączy dzieci o tych imionach? Polscy rodzice. Znani polscy rodzice. Nasze gwiazdy prześcigają się w nadawaniu swoim potomkom obco brzmiących imion. Psychologowie stawiają prostą diagnozę: gwiazdy leczą w ten sposób kompleksy i krzywdzą własne dzieci.

 • "rodzinka.pl": Wille i apartamenty - cała prawda o mieszkaniach polskich gwiazd!

  Apartament w centrum Warszawy, luksusowe wille w bogatych dzielnicach, domki letnie w górach i nad morzem! Jednak oczywiście nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli i nawet u gwiazd zdarzają się wpadki i niedociągnięcia. Jak mieszkają polskie aktorki?

 • OFF odkrywa nową muzykę

  Cloud Nothings, Glass Animals, Fire!, Dope Body, Rudi Zygadlo... Program OFF Festivalu to nie gwiazdy i wypełniacze, ale niepowtarzalna okazja do poznania nowej, znakomitej muzyki. Ogłoszono kolejnych artystów katowickiej imprezy.

 • "M jak miłość": Byli jedną z pierwszych polskich "power couple"! O ich związku mówili wszyscy

  .... Marcin i Agnieszka rozstali się po prawie czterech latach wspólnego życia. Dziś oboje się szczęśliwi, mają kochające rodziny, domy, które są ich azylami... Nie lubią wracać wspomnieniami do czasu(...). Dzięki związkowi z aktorem znanym z najpopularniejszego polskiego serialu Agnieszka niemal z dnia na dzień stała się... gwiazdą. W końcu spełniło się też jej największe marzenie - dostała...

 • Małgorzata Pieczyńska szczęśliwa, że wyjechała z Polski! "Syn nie ma kredytów, jest wolny"

  ...​Małgorzata Pieczyńska (56 l.) z miłości przeniosła się do Szwecji i tak od 30 lat żyje na dwa domy. Uważa, że więzi w rodzinie buduje się dzięki wspólnym przeżyciom a nie przez dawanie drogich prezentów.

 • Ula Chincz: Jakie zasady panują w jej domu?

  Pomaga pani urządzać innym domy, a jaki jest ten pani? Mieszkam na wsi w domu zbudowanym w klimacie polskiego dworku. Ma drewniane sufity, podłogi oraz miękkie, jasne kanapy. Jest przytulnie(...). Jakie są domy znanych ludzi, które pani odwiedza? Niektórzy myślą, że mieszkania gwiazd to lepszy świat. A prawda jest taka, że metraże są większe, meble droższe, ale wszystko inne jest takie samo. Tam...

 • Te drogie i te tańsze mieszkania gwiazd

  Polscy celebryci, aktorzy i gwiazdy estrady często zarabiają krocie na swoich występach. Nie dziwi więc fakt, że mogą sobie pozwolić na domy, wille i apartamenty, o których przeciętnemu Kowalskiemu może się, co najwyżej, czasem przyśnić.