• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy jedzą

Artykuły na temat: polskie gwiazdy jedzą
 • "W moim domu nie jadło się mięsa"

  ...białka. Regularnie przeprowadzałam badania i nigdy nie wykazały one żadnych nieprawidłowości - tłumaczy. Aktorka jest dumna z tego, że także jej pociechy nie jedzą mięsa. Czy to właściwy wybór? - Dzieci rosną zdrowo: jedzą dużo ryb, codziennie podaję też nabiał - zapewnia Ostaszewska. - Mam nadzieję, że nigdy nie zjedzą go, choć to będzie oczywiście ich wybór.

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański całują się na parkingu

  Gwiazdor "Pitbulla" i była dziewczyna Mikołaja Roznerskiego to nowa para w polskim show-biznesie. Są razem od połowy maja. Poznali się na planie nowego filmu Patryka Vegi "Botoks" i niemal natychmiast się sobą zauroczyli. Jak mówią osoby z ich bliskiego otoczenia, są nierozłączni. Razem jedzą, pracują, plotkują i niemal bez przerwy obsypują się czułościami. Paparazzim udało się sfotografować...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Syn Makłowicza o Polakach: W ogóle nie potrafią jeść. Dzieci siedzą z tabletami przy stole

  ...do polskiej restauracji, łapie się za głowę, widząc, jak Polacy są na bakier z kulturą jedzenia. "Jedzą potwornie" - mówi na łamach "Dużego Formatu". "Przepraszam, że tak mówię, ale w tych sprawach jestem radykalny. Ludzie w Polsce w ogóle nie potrafią jeść. Na przykład często widzi się dzieci, które siedzą przy stole z tabletem. Albo rodzice im dają smartfony, żeby sobie w czasie, kiedy oni jedzą...

 • Polubili tę jędzę

  Nie spodziewała się, że spotka ją jeszcze coś tak miłego, jak rola Róży, matki proboszcza w serialu "Życie nad rozlewiskiem". Ta barwna postać sprawiła, że olsztyńska aktorka stała się rozpoznawalna nie tylko w kraju.

 • Magda Gessler zachwycona kuchnią najuboższych!

  Wiosenna wyprawa gwiazdy "Kuchennych..." do Ameryki południowej była dość trudna. Ekipa telewizyjna podróżowała bowiem bez luksusów i żywiła się tym, czym na co dzień raczą się Peruwiańczycy. Podstawowym daniem w jadłospisie było więc ceviche, czyli ryba z sokiem z limonki. - To były najuboższe miejsca, najskromniejsze. Tam nie było luksusu, tam było jadło codzienności, to, co jedzą...

 • Szaflarska ze Złotym Berłem

  Za "wieloletni, najwyższej próby kunszt aktorstwa scenicznego i ekranowego" Fundacja Kultury Polskiej przyznała nagrodę Złotego Berła aktorce Danucie Szaflarskiej. Wręczenie statuetki odbędzie się 25 listopada w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Barbara Kurdej-Szatan: mąż jest o nią zazdrosny? "Rafał denerwuje się, kiedy Basia jest w Kazimierzu

  ...podczas sprzeczki. Często się z Rafałem kłócimy, bo mamy mocne charaktery - wyznała wtedy aktorka.   Teraz mąż gwiazdy ma jeszcze większy problem. Basia gra bowiem w nowym serialu z jednym...

 • Danuta Szaflarska: Najwyższy kunszt aktorstwa

  Danuta Szaflarska otrzymała w poniedziałek, 25 listopada, nagrodę Złotego Berła za "wieloletni, najwyższej próby kunszt aktorstwa scenicznego i ekranowego", przyznaną przez Fundację Kultury Polskiej. Wręczenie nagrody odbyło się w Teatrze Narodowym w Warszawie.