• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy które przytyły

Artykuły na temat: polskie gwiazdy które przytyły
 • Dietetycy ostro o dietach gwiazd! Oberwało się Karolinie Szostak!

  Spektakularne metamorfozy gwiazd zalewają zewsząd polskie media społecznościowe. Karolina Szostak (41 l.), Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.), Kinga Rusin (46 l.) czy Agnieszka Chylińska (41 l.), to tylko niektóre celebrytki, które dokonały sporych zmian w swoim wyglądzie i zgubiły zbędne kilogramy.

 • Julia Roberts przytyła!

  Julii Roberts, zdobywczyni Oscara za "Erin Brockovich", plan filmowy najwyraźniej nie służy - aktorka przy pracy nad "Jedz, módl się, kochaj" przytyła 3 kilogramy. Podczas scen z jedzeniem, gdy reżyser krzyczał "cięcie!", Roberts zawsze chciała dokończyć posiłek.

 • Gwiazdy dwoją się i troją, by zabłysnąć na czerwonym dywanie i ściankach sponsorskich. W tym celu najczęściej wypożyczają kreacje od znanych projektantów. W wyborze odpowiednich strojów chętnie pomagają im też znani styliści. Niestety, nie każdy wybór kreacji okazał się trafiony, tak jak w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Chylińskiej czy Maryli Rodowicz. Sprawdźcie, którym jeszcze...

 • Duża pupa Penelope Cruz

  Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" ), która w najnowszym, prezentowanym właśnie w Cannes, filmie Pedro Almodovara, "Volver", wcieliła się w rolę młodej matki, przytyła przed zdjęciami do tego filmu trzy kilogramy. Legendarny już reżyser był z tego faktu bardzo zadowolony.

 • ...jej się przytyło i nie zamierza siedzieć bezczynnie. Postanowiła, że uda się do specjalistycznej kliniki, w której przejdzie 10-dniowy detoks. Jak zdradza informator tygodnika "Na Żywo", Kinga...

 • Urbańska "Ulą Brzydulą"?

  To już prawie pewne! Piękna i utalentowana Natasza Urbańska (31 l.) ma zagrać tytułową rolę w polskiej wersji amerykańskiego serial u "Brzydula Betty" - informuje "Super Express".

 • "Ciało bogini za nic się nie wini": Akcja Aleksandry Domańskiej zatacza coraz szersze kręgi!

  ...z mankamentów, które mam. Parę rzeczy mnie drażni w mojej figurze, wiec próbuję je zmienić, ale są też takie, z których jestem zadowolona. Ja się dobrze czuję ze sobą, a jeśli komuś nie pasuje to trudno...

 • Kate Winslet: Nowa Bridget Jones

  Fani Bridget Jones zdecydowali, że następczynią Renee Zellweger, która zagrała ich ulubioną bohaterkę w filmach "Dziennik Bridget Jones" i "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" , powinna być Kate Winslet ( "Titanic" ). Ankietę wśród swych użytkowników przeprowadził magazyn Skymovies.com.

 • Anna Popek o świętach na Majorce: To obraza!

  Polskie gwiazdy lubią spędzać Boże Narodzenie z dala od suto zastawionego stołu i świątecznego szaleństwa. Nie zawsze jednak wyjazdy okazują się trafione.

 • Czy Polacy kochają Supermana?

  Miłośnicy Bena Afflecka mogą być usatysfakcjonowani. W piątek, 16 lutego, na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film z jego udziałem - "Hollywoodland" .

Zdjęcia na temat: polskie gwiazdy które przytyły