• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy lat 90

Artykuły na temat: polskie gwiazdy lat 90
 • Kabaret OT.TO: Co teraz porabiają gwiazdy lat 90.?

  W latach 90. kabaret OT.TO bił rekordy popularności. Jak im się teraz wiedzie?

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Co słychać u gwiazdy lat 90. Małgorzaty Werner

  ...​Pod koniec lat 90. była prawdziwą gwiazdą polskiej telewizji. Burza blond włosów, ponętne kształty i duże usta były jej znakami rozpoznawczymi. Co dzisiaj robi nieco zapomniana Małgorzata Werner?

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  Mogą pochwalić się rzeszą wiernych fanów i przebojami, które przetrwały próbę czasu. Zaczynały dwadzieścia lat temu, kiedy muzyka niosła treść i nie była wyłącznie produktem. Jak zmieniły się i co dzisiaj robią wokalistki lat 90.?

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają wasze ulubione polskie gwiazdy? Ostrzegamy, że te kwoty mogą naprawdę wprawić w osłupienie! Okazuje się np., że rekordziści na polskiej scenie muzycznej potrafią zainkasować nawet 170 tysięcy złotych za jeden koncert! W innych branżach tym najlepszym też wiedzie się nie najgorzej. Sprawdźcie, kto w naszym kraju raczej nie powinien narzekać na brak...

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  W kolorowych latach 90, kiedy ludzie bogacili się z dnia na dzień i panowała całkowita "wolność", to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle stało się osiągalne. Ameryka przestała być odległą wyspą i stała się wzorem do naśladowania - rajem, który wreszcie można było urządzić sobie nad Wisłą.

 • ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", od lat obecny jest w polskim show-biznesie. Lubiany aktor obchodzi właśnie swoje 70. urodziny. Chociaż znany jest z wielu komediowych ról, to w życiu prywatnym spotkało go wiele tragedii.

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

Dyskusje na temat: polskie gwiazdy lat 90
 • Re: Co słychać u gwiazdy lat 90. Małgorzaty Werner

  a w czym ona w tych polskich tzw " FILMACH "" toz to wszystko nienadaje sie do czegokolwiek a juz napewno nnie do marnowania czasu na polskie " produkcje filmowe !!! nikt tego nieoglada poza garstka jakichs absolwentow szkoly filmowej na tzw festiwalu w Gdyni --kobiety piekne byly sa ale polskie produkcje filmowe sa o nicym ,, marnie

 • Re: Co słychać u gwiazdy lat 90. Małgorzaty Werner

  IDĄC ULICĄ W POLSCE I WIDZĄC POLSKIE KOBIETY W ROZPORKU PĘKA ZAMEK Z ZACHWYTU. BĘDĄC W NIEMCZECH, DANII, ANGLII ITP. Z WACŁAWA ROBI SIĘ KARZEŁ KTÓRY UCIEKA CHOWAJĄC SIĘ MIĘDZY KONARAMI Z POWODU PRZE BRZ YDŁ YCH, NORDYCKICH POCZ W AR.

 • Re: Co słychać u gwiazdy lat 90. Małgorzaty Werner

  IDĄC ULICĄ W POLSCE I WIDZĄC POLSKIE KOBIETY W ROZPORKU PĘKA ZAMEK Z ZACHWYTU. BĘDĄC W NIEMCZECH, DANII, ANGLII ITP. Z WACŁAWA ROBI SIĘ KARZEŁ KTÓRY UCIEKA CHOWAJĄC SIĘ MIĘDZY KONARAMI Z POWODU PRZE BRZ YDŁ YCH, NORDYCKICH POCZ W AR.

 • Re: "M jak miłość": Jacek Kurski zwolnił swą pupilkę z powodu... sukienek?

  Jeśli zespól prawdziwa gwiazda SMOKIE jest dla ciebie dnem to sobie oglądaj gwiazdy jednej piosenki na Polsacie np Sławomira itp. każdy słucha co to lubi dla innych TVN jest najlepszy bo tam same tylko polskie gwiazdy dla innych TVP bo dużo Disco Polo i róznym typów piosenek dla mnie byłby też i POLSAT ale tylko dla gwiazd lat 90 i śmieszy mnie krytyka fachowców bo ma swój ulubiony zespół na