• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy na meczu polska rosja

Artykuły na temat: polskie gwiazdy na meczu polska rosja
 • Anna Lewandowska po meczu Polska-Kolumbia chwilowo zablokowała możliwość komentowania swoich wpisów

  Po przegranym meczu z Kolumbią na polskich piłkarzy spadła fala krytyki. Wielu kibiców wierzyło, że kadrowicze Nawałki są w stanie wyjść z grupy na mistrzostwach świata w Rosji. Prawda okazała się inna. Sporo negatywnych komentarzy na temat kapitana drużyny, Roberta Lewandowskiego (29 l.), pojawiło się na profilu jego żony. Anna (29 l.) nie wytrzymała i w pewnym momencie zablokowała możliwość...

 • Rewolucja w życiu polskiej "BrzydUli"

  W życiu Julii Kamińskiej, wcielającej się w postać popularnej "BrzydUli", szykują się wielkie zmiany. Aktorka w październiku, po rocznej przerwie, planuje wrócić na studia i przeprowadzić się na stałe do Warszawy. Zastanawia się również nad kupnem mieszkania.

 • Artur Barciś też jest kibicem

  Aktor Artur Barciś podczas meczu z Rosją dopingował polską reprezentację na stadionie. "Nie jestem w stanie opisać tej wspaniałej atmosfery. Było cudownie, kiedy śpiewaliśmy hymn, kiedy krzyczeliśmy 'Polacy jesteśmy z wami'" - powiedział aktor.

 • Moda kocha futbol

  12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  W popularnym serwisie internetowym "Metal Archives" jest aż 2277 polskich zespołów metalowych. 200-milionowa Brazylia czy 65-milionowa Francja w tej samej "Encyklopedii metalu" ma ich zaledwie o tysiąc więcej. Dlaczego zatem z tej chmary nadwiślańskich grup o uszy przeciętnego Kowalskiego, w najlepszym wypadku, obiła się tylko nazwa Behemoth?

 • "Gwiazdy w cyrku", kolejna odsłona "Jak Oni śpiewają", a także transmisje z dwóch dużych imprez sportowych: Formuła 1 i Euro 2008 - to niektóre pozycje z wiosennej ramówki Polsatu, którą stacja zaprezentowała w poniedziałek wieczorem, 11 lutego.

 • Muzycy o Euro 2012: Nie dmuchamy balonu

  Euro 2012 emocjonują się wszyscy. Także gwiazdy polskiej sceny muzycznej, choć wiele z nich przyznało w rozmowie z INTERIA.PL, że piłka nożna ich nie interesuje.