• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy na stadionie

Artykuły na temat: polskie gwiazdy na stadionie
 • Gwiazdy kibicują polskiej drużynie na Euro!

  Jak się okazuje gwiazdy seriali to także wielcy fani piłki nożnej. Jedne wybrały kibicowanie w domowym zaciszu, inne udały się do pubów, a najwięksi szczęśliwcy kupili bilety i dawali czadu na stadionie! Przed meczem z Niemcami zobaczcie, kto z pewnością będzie wspierał naszą reprezentację!

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  ...badania kontrolne u lekarza, ale też samobadając piersi w domowym zaciszu - mówi Elżbieta Kozik, prezes stowarzyszenia Polskich Amazonek. 1 października znane z seriali gwiazdy będą uczyć kobiety...

 • Koncert Queen + Adam Lambert we Wrocławiu. Miasto domaga się milionów

  Spółka Wrocław 2012 będzie domagać się kilku milionów złotych za starty poniesione przy organizacji koncertu Queen + Adam Lambert, który odbył się w lipcu 2012 r. na stadionie we Wrocławiu.

 • Zobacz, jak zaczynały polskie gwiazdy

  Chałtury na weselach, praca w supermarkecie, restauracji, warsztacie samochodowym - tak zaczynały polskie gwiazdy.

 • Jessie Ware i LemON na Life Festival Oświęcim 2015

  Jessie Ware, nazywana księżniczką popu i nową Sade oraz grupa LemON dołączają do składu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert "Europa przeciwko wojnie", z udziałem m.in. duetu Goran Bregović & Kayah.

 • ​"Piąty stadion" wraca na antenę

  ...formuła i obsada nowych odcinków będą takie jak w 2012 roku. Nie zabraknie tematów damsko-męskich i piłkarskich. Do obsady dołączą jeszcze znane gwiazdy polskiego kina - część na stałe, a inni będą...

 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • "M jak miłość": Drużyna gwiazd TVP wygrała Wielki Mecz Charytatywny!

  W niedzielne popołudnie po raz pierwszy w historii stanęły naprzeciwko siebie drużyny piłkarskie złożone z gwiazd Telewizji Polskiej i TVN. Nic dziwnego, że stadion warszawskiej Legii pękał w szwach(...) się po prostu bezsilny wobec sprawności i umiejętności piłkarskich serialowego Piotra Zduńskiego z "M jak miłość"... Choć gwiazdy TVN dwoiły się i troiły, nie udało się im wyrównać wyniku przed przerwą...

 • Doda: Film "Miasto 44" zrobił na mnie ogromne wrażenie

  Film "Miasto 44" powinni obejrzeć przede wszystkim młodzi ludzie - uważa Doda. Na wokalistce najnowsze dzieło Jana Komasy zrobiło ogromne wrażenie i zmieniło jej sposób patrzenia na świat. Doda przyznaje, że inaczej postrzega teraz powstańców i wszystkich ludzi, którzy brali udział w II wojnie światowej.