• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy o beyonce

Artykuły na temat: polskie gwiazdy o beyonce
 • Beyonce już urodziła?! Utrzymują to w tajemnicy!

  Jak donoszą zachodnie media, Beyonce (35 l.) urodziła bliźnięta! Co prawda sama gwiazda, ani jej mąż tego nie potwierdzają, ale wszystko na to wskazuje, że para znów została rodzicami!

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Jak dowiedział się "Super Express", w przyszłym roku polski rząd wzbogaci się o dwa luksusowe samoloty warte 440 miliony złotych. Takim samym cackiem latają od jakiegoś czasu Beyonce (35 l.) i Jay-Z (47 l.)!

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  ...ziemi i skutecznie dodała Hyland szyku i klasy. Gala MET Rozdania nagród to nie jedyny moment w roku, w którym gwiazdy przywdziewają najmodniejsze sukienki. Na każdą edycję The Met Gali, jednej z najważniejszych modowych imprez, przybywają najsłynniejsze kobiety ze świata Hollywood.  Trzema gwiazdami, które szczególnie zachwyciły fotoreporterów, okazały się Jennifer Lopez, Beyonce i Rihanna. Bordowa...

 • Kto był na koncercie Beyonce?

  Polskie gwiazdy bawiły się w sobotę (25 maja) na koncercie Beyonce, która wystąpiła w ramach Oange Warsaw Festival. Na Stadion Narodowy w Warszawie przybyli m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Halina Mlynkova i Krzesimir Dębski.

 • Kutchera (37 l.). Hollywoodzki aktor na swoim profilu na Facebooku nazwał polskiego muzyka geniuszem! Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy zagraniczna gwiazda docenia Radzimira Dębskiego. Jimek (bo takiego pseudonimu używa muzyk) w 2012 roku podbił serce Beyonce. Udało mu się wygrać ogłoszony przez nią konkurs na remiks jednego z jej kawałków. Wersja Jimka spodobała się do tego stopnia...

 • Reklamy z gwiazdami

  Polskie wokalistki niestrudzenie podążają śladami zagranicznych gwiazd show-biznesu. Nie chodzi tu jedynie o inspiracje muzyczne czy modne ubrania, ale też o sprzedaż swojego wizerunku na potrzeby reklamy.

 • Jantar chciała zrobić z Natalii amerykańską gwiazdę!

  Anna Jantar w latach 70. była jedną z największych gwiazd polskiej piosenki. Jej talent dostrzeżono także w Stanach, gdzie często jeździła z koncertami. Okazuje się, że piosenkarka chciała zamknąć(...) nie spotkał tak okrutny los, dziś Natalka byłaby drugą Beyonce, którą rodzice też od najmłodszych lat kształtowali na wielką gwiazdę?

 • Gwiazdy świętują z RMF FM

  W piątek, 1 października, rozpoczyna się kolejna kampania reklamowa radia RMF FM, które przygotowuje się do obchodów 15-lecia. Z tej okazji za dwa tygodnie, 15 października, w sklepach pojawi się dość niezwykły zestaw trzech płyt, zatytułowany "Najlepsza muzyka. Jak zawsze RMF FM", na którym można usłyszeć wielkie gwiazdy muzyki pop, w tym m.in. Shakirę, Ricky'ego Martina i Jennifer Lopez.

Wideo na temat: polskie gwiazdy o beyonce
 • Beyonce na nowej diecie! Tym razem to...

  Okazuje się, że nie tylko polskie celebrytki oszalały na punkcie diety pudełkowej! Beyonce przeszła na jej wegańską odmianę! Posiłki dobrała we współpracy ze swoim trenerem. Gwiazda rozpoczęła współpracę z firmą "22 Days Nutrition". W ofercie serwisu z dostawą do domu znajdują się 3 różne posiłki, które w 22 dni pozwalają wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe. Beyonce już wcześniej, wspólnie

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...