• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy w marynarkach

Artykuły na temat: polskie gwiazdy w marynarkach
 • Marta Tomczak z "Projekt Lady" w ciąży

  Startuje 4. edycja "Projekt Lady". Przypomnijmy jedną z najciekawszych uczestniczek dotychczasowych edycji programu TVN. Marta Tomczak do show przyszła w poszukiwaniu swojej "kobiecości". Trudno jej było porzucić wojskowe nawyki, których nabrała podczas służby w jednostce wojskowej Polskiej Marynarki Wojennej. Udało jej się jednak przejść spektakularną metamorfozę. Dzisiaj prowadzi własny biznes...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • ​Serialowcy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Gwiazdy i twórcy najpopularniejszych polskich seriali postanowili dołączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 21. Finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę, i przygotowali mnóstwo bardzo atrakcyjnych niespodzianek dla swoich fanów chcących wesprzeć największą w Polsce akcję charytatywną.

 • Józef Pawłowski warszawskim łobuzem

  Po występie w "Mieście 44" Józef Pawłowski przyjął propozycję zagrania w kolejnej produkcji osadzonej w czasach międzywojennych. W serialu biograficznym o Eugeniuszu Bodo wcieli się w postać warszawskiego łobuza, który zaprzyjaźnił się z głównym bohaterem.

 • Kamilla Baar: Moda inspiruje mnie w życiu i w pracy

  "W modzie lubię nutkę szaleństwa. Dzięki temu chce się żyć" - mówi aktorka Kamilla Baar. Z gwiazdą, która właśnie została ambasadorką marki Marc Cain w Polsce, porozmawialiśmy o jej miłości do ubrań i pokazów mody.

 • Jan Machulski w "Fabryce Gwiazd"

  Do Akademii zawitał wybitny polski aktor Jan Machulski. Spotkał się z mieszkańcami Akademii i poprowadził lekcje aktorstwa.

 • Katarzyna Bujakiewicz wkurzona: pisze się tylko o celebrytach, a nie o pokazach

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) nie chodzi na stołeczne pokazy z jednej przyczyny: to targowiska próżności, na których bardziej liczy się to, kto w czym przyszedł, niż jak wyglądała sama kolekcja.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

 • Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat zaprzyjaźnili się!?

  Zarówno aktorka, jak i koszykarz na co dzień mieszkają w Stanach. Wygląda na to, że bardzo się lubią. Gortat zaprosił Alicję do udziału w Nocy Polskiego Dziedzictwa w NBA. Gwiazda była jednym z gości specjalnych wydarzenia! Bachleda-Curuś przyleciała wraz z synem do Waszyngtonu, gdzie odbył się specjalny mecz. Gortat zadbał, by niczego jej tam nie brakowało! Jak donosi "Super Express", gdy...

 • Gdzie spotkacie gwiazdy "M jak miłość"?

  W najbliższą sobotę, 22 sierpnia, Trójmiasto opanują wielbiciele "M jak miłość"! Organizatorzy III Ogólnopolskiego Zlotu Fanów serial u planują, że na Placu Grunwaldzkim w Gdyni (przed Teatrem Muzycznym) pojawią się tysiące miłośników rodziny Mostowiaków.